Skocz do zawartości
HirekĆwirek

Zestaw 2500-2600zl do okazyjnego grania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! 

Próbuję zbudować optymalny komputer do codziennego użytku z okazyjnym graniem w nowsze tytuły na średnich detalach. Budżet tak jak w tytule, raczej ścisły z niewielką elastycznością uzależnioną od wymiernego efektu jakości do ceny. 

Moja propozycja:

1. AMD Ryzen 5 2600

2. MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC

3. Gigabyte B450M DS3H/ MSI B450 GAMING PLUS

4. Crucial MX500 500GB

5. HyperX Predator 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL13 XMP DIMM]

6. SilentiumPC Vero L2 Bronze 500W

7. SilentiumPC Signum SG1 Pure Black

Dodam, że OC to dla mnie magia, więc nie ma sensu chyba się w to bawić ^^

Czy warto Waszym zdaniem coś lepszego dołożyć, w którąś stronę pójść jak na przykład lepsza płyta główna? Chciałbym, żeby w przyszłości komputer mógł być wykorzystany do upgrade'u. 

Do tego zastanawiam się nad monitorem koło 24 cali, większy raczej nie jest mi potrzebny. Przedział cenowy koło 600zl, ale może być więcej. Monitor oczywiście kupowany osobno, nie znajduje się w podanym przedziale cenowym :) 

Tutaj znalazłem - Acer Nitro VG240Ybmiix [1ms, 75Hz, FreeSync]

Dziękuję za wszelkie sugestie. 

Edytowane przez HirekĆwirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HirekĆwirek Nie patrz na te 2666 w opisie. Wchodzi tylko w BIOS i wybierasz z listy taktowanie 3200MHz, zrobiłaby to nawet twoja babcia bez problemu, nie ma co sie bać. Schodki zaczynają się jak np. z RAMu 2666Mhz CL13 chcesz zrobić 3200MHz CL16, bo tutaj trzeba troszkę rzeczy samemu ustawić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...