Skocz do zawartości
Nygus88

Zestaw październik 2019, 3400zł intel

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Nygus88 napisał:

 Chce dokończyć zakupy ale nie wiem czemu wyrzuca mi ten dysk z konfiguratora: 

morele ma czasem takie odchyłki że im to nie działa [musza się ogarnąć]

zawsze możesz do nich napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i chyba wiem o co chodzi. Ta płyta z390 ma złącze 22110 a dysk jest 2280 i dlatego konfigurator wyrzuca ale powinno działać bo dysk jest 30mm krótszy niz jest miejsca na płycie. Gdyby płyta miała złącze 2280 a dysk byłby 22110 to wtedy by był za długi i nie dało by się go wcisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odesłałem msi rx 5700 xt mech i wzialem kfa2 rtx 2060 super ex. Jest mega różnica w temperaturze i hałasie. Wiedzmin 3 roznica 20stopni, World of tanks i Battlefield V 30 stopni! Mierzylem przy tych samych ustawieniach grafiki. W Valley benchmark 2060 super ma lepszy wynik o 170punktow i 30stopni mniej.... Do tego sterowniki od radeona to porażka, youtube sie zacinal po 2s, w starym Battlefieldzie 3 nie było dźwięku. Podsumowując nie polecam radeona 5700 xt od msi a polecam 2060 super od kfa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to znowu ja z prośbą :) Przymierzam sie do kupna monitora 24" pod karte rtx 2060super ex. Monitor do grania w strzelanki, między 500 a 1000zl. Szukam tez dysku na magazyn bo 500gb sie już zapycha i karty sieciowej wifi. Co polecicie? Pozdrawiam 

Edytowane przez Nygus88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...