Skocz do zawartości
zajecc

Zmiana głośników Solo7c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Posiadam Microlaby Solo 7c - lekko zmodowane, wyłożone matą filcową, zmieniony kondensatory na zwrotnicach na MKP. Aktualnie zauważyłem problem z regulacją bass i treble, głośniki w ogóle nie reagują - głośność działa. 

Zastanawiam się nad zmianą tych głośników. Są podpięte do HTPC a htpc do TV. Telewizora używam jako ekranu dla htpc więc filmy, yotubube, spotify i tak jestem dinozaurem który nadal ma foobar2000 i kolekcję płyt z .flac.

Myślę o typowo komputerowych czyli:

1. EDIFIER R2730DB

2. Fenda R30BT

lub coś już naprawdę konkretnego tylko u mnie krucho z miejscem na wzmacniacz/amplituner także nie bardzo wiem na co patrzeć zawsze podobały mi się STX 150 lub Pylon Audio Pearl 25 ale to zjadałoby mój budżet dlatego wzmacniacz/amplituner to musiałaby być używka w niskiej cenie - czy warto w to ładować kasę ? 

Co do odsłuchu to lubię czyste brzmienie, bez dudnienia, bez zniekształceń. Z racji że posłużą także do kina, dobrze byłoby gdyby potrafiły oddać głębie i zejść niżej w trakcie efektów. Muzycznie to przede wszystkim jazz/soul następnie rap oraz rock i techno.

Czy jesteście w stanie mi pomóc / podpowiedzieć ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...