Skocz do zawartości
szczeryalbert123

Wymiana kompa (totalny laik)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

chciałbym upgradować swojego kompa po wielu latach, może wstyd pokazać, ale działam teraz na takim (screenshot).

Po prostu od momentu kiedy popaliły mi się części, pare lat temu, zrobiłem wszystko po taniości, tak, żeby działał. 

Zwracam się z prośbą do Was, żeby wskazać mi jakieś części, które bym potrzebował do zbudowania komputera, bym mógł zagrać w coś bardziej wymagającego - 

coś jak nawet Fortnite na normalnych ustawieniach, czy LoL na wyższych. Budżet +/- 1000 zł. 

Warto jakieś części używanie? Co warto kupić w stanie nowym? Pomóżcie.

 

Pozdrawiam!kompy.png.925f5de8256a51f550d63e2db8f80777.png

 

PS. Tak dla perspektywy, to na tym działa mi LoL na niskich i jakies tam Paladins.

Edytowane przez szczeryalbert123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mozesz dokupic do tego:

- dysk SSD [nie zwiekszy znacznie fps, ale szybkosc ladowania no i zostanie do nowego kompa] Crucial mx500 to dobry zakup

- wymienic grafike na lepszy model [uzywka jakas z gwarancja rozruchowa]

-dokupic RAM

 

ja sam takiego kompa jak Ty mialem jeszcze rok temu, uzywalem w nim 8gb RAM i mialem SSDka, to sporo pomoglo

Edytowane przez IrenicuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kompie nie ma co żeźbić , zostaw dysk , budę i ew. zasilacz a resztę sprzedaj .

Potem masz 2 wyjścia - albo kupić jakiś polesingowiec z allegro na I5 2xxx lub wyżej i do tego GTX750Ti lub lepsza albo albo brać te części ( ew. bez psu ) i dać swoje dyski , budę i zasilacz , a do tego dołozyć GTX750Ti lub lepszą kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...