Skocz do zawartości
MarcinC04

Ocena Zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę złożyć taki zestaw ale nie do końca jestem przekonany czy to dobry wybór. Komputer ma głównie służyć do grania

https://www.morele.net/inventory/info/67003440/

Co byś cie zmienili czy ten zasilacz uciągnie taki zestaw oczywiście będzie podkręcany i czy te chłodzenie dobre czy lepiej Nzxt Kraken X62 v.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie potwierdziłeś że jesteś niedouczony i nie masz wiedzy z dziedziny świata komputerów, że o praktyce nie wspomnę

 

ps

wspaniałe uczucie jak zamiast latać na 3733 chodzą na 2133 i nic nie możesz zrobić ;) poza ich zwrotem 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to dziwne bo mam pamięci które są na liście w mojej płycie a pamięci i tak nie chcą działać na 3200... Na dodatek wala błędami :) a na filmikach w necie widzę jak ludziom ta sama pamięć na tej samej ycie działa więc to można wsadzić sobie między książki

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, R3jn napisał:

Co wy macie z tą listą obsługiwanych... Wkładasz pamięci i one mają działać koniec dyskusji jedynie płyta może prędkości nie obsłużyć a nie firmę pamięci
 

Tak powinno być, ale nie jest.

 

Zasilacz kiepski pod względem cena/jakość, szczególnie do zestawu za takie pieniądze. Niewiele więcej kosztują zasilacze, które mają wszystkie zabezpieczenia (najwyraźniej spc nie ma termicznego) i dłuższą gwarancję.

Obudowa też kiepskiej jakości, cena wysoka przez to całe rgb, ale to już kwestia gustu.

Nie pchałbym się w ogóle w talerzowy dysk, szczególnie taki mały. Jedyny sens jaki jeszcze mają dyski mechaniczne to duże magazyny danych. Poniżej 700zł są dobre ssd 1TB. A nawet za niewiele więcej można się pokusić o 256 na system i 1TB na gry. Evo za taką kasę się nie opłaca do zwykłego komputera do gier.

 

Edytowane przez borsuczy_król
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obejrzeć te:

be quiet! Straight Power 11 750W

Corsair RM750x

Super Flower Leadex III 750W

Przejrzyj sobie specyfikacje, ile dają gwarancji, poczytaj opinie... 

 

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 19:58, R3jn napisał:

Hehe to dziwne bo mam pamięci które są na liście w mojej płycie a pamięci i tak nie chcą działać na 3200... Na dodatek wala błędami :) a na filmikach w necie widzę jak ludziom ta sama pamięć na tej samej ycie działa więc to można wsadzić sobie między książki

 

czyli nawet na gwarancję nie umiesz ich oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...