Skocz do zawartości
Spider22

Sens wymiany 1080Ti na 5700XT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy podobna wymiana będzie dobrym pomysłem komp to R5 2600, 16GB

Na 1080Ti nie posiadam już gwarancji więc czas ja sprzedać i wymienić na coś nowego czy dużo stracę na wydajności ?

Mogę dokonać takiej wymiany z dopłatą 100-200zł

Celem jest 60FPS w RDR2 w 4K czy nie zamienie siekierki na kijek ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. 5700XT jest troszkę wolniejsza i ma mniej VRAMu. 

Dziwię się że chcesz teraz sprzedać jak już nie ma gwarancji. Logiczniej byłoby sprzedać kilka miesięcy przed upływem gwarancji i dodać to jako atut. Teraz to co Ci zależy potrzymać ją jeszcze rok np.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem 1080ti trio na 2070 super.

ALE

1080Ti kupiłem w sierpniu 2018,po koparce ale w super stanie,za 2700zł

sprzedałem za 2500zł tego lata,za 2600zł kupiłem 2070 super trio z dwoma grami.

IMO opłacało się bo dołożyłem 100zł,dostałem kartę tak samo wydajną z RTX,cichszą i chłodzniejszą,z gwarancją i dwoma grami.

natomiast tobie się nie opłaca bo 5700X jest gorszy w każdym aspekcie w wydajnościowo to co najmniej 10% a często ponad 20%.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 19:53, Spider22 napisał:

 

Właśnie koszt wymiany zerowy praktycznie, nic poczekam na wyniki w RDR2 i zobaczymy czy jest sens specjalnie nie grałem na konsolach w żenujących 30FPS  aby zagrać na PC w prawdziwym 4K 60FPS brak tylko telewizora OLED :)

Ja widziałem ostatnio Philipsa na wystawie, ale bez demówki takiej typowej, tylko z grą to powiem, że też zaczynam się zastanawiać na zakupem OLEDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...