Skocz do zawartości
warepool

SSD do laptopa - pomoc w wyborze z oferty konkretnego sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym kupić SSD do laptopa Dell 7559, z tym że musi on pochodzić z oferty sklepu Empik

Przygotowałem taki link z filtrami: https://www.empik.com/elektronika/podzespoly-komputerowe/wewnetrzne-dyski-ssd,36210902,s?qtype=facetForm&hideUnavailable=true&sort=publishDesc&internalMemory=1+tb&internalMemory=480+gb&internalMemory=500+gb&internalMemory=512+gb&internalMemory=960+gb&diskFormatFacet=m.2&diskFormatFacet=m.2+(2280)&diskFormatFacet=m.2+(2242)

Nie wiem które złącze M.2 będzie pasowało, więc zaznaczyłem oba.

Czy mógłbym prosić o pomoc w wyborze? Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, reyden said:

Jaki masz budżet i do czego potrzebujesz SSD ?

Chciałbym rozbudować laptopa o dysk SSD, będzie wykorzystywany do systemu i paru gier. Myślałem o pojemności ~500 GB.

Co do budżetu - około 500zł, ale mogę dołożyć w razie potrzeby. Nie mam ograniczeń, zależy mi żeby to nie była padaka która za rok się posypie albo będzie znacząco zwalniała przy zapełnieniu, jednak wkładanie tam jakiegoś demona prędkości też chyba nie ma sensu przy laptopie tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...