Skocz do zawartości
LexiLexi

Wyrzucanie czarnego ekranu na monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

RX 5700

Ryzen 5 3600

Samsung C27JG50QQUX (podłączone przez DisplayPort)

Czasami, jak sobie gram (wczorajsza sytuacja np. jak miałem włączonego klienta Lola i Apex Legends) wywaliło mi czarny ekran, ale wszystko tak jakby nadal chodziło. Słyszałem jak filmik nadal w youtubie leciał i reszta działała. Nie mogę w tym czasie nic zrobić, ale komputer sam w sobie jakby chodzi.

Jakieś pomysły co mógłbym sprawdzić, zrobić w takiej sytuacji, żeby rozwiązać problem?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie na poprzedniej karcie GTX1080. W losowych momentach znikał obraz na 3-4 sekundy i wracał. Zdarzało się to dość rzadko, kilka razy na tydzień, ale irytowało podczas grania. Okazało się, że to wada karty graficznej. Wysłałem na gwarancję i została uznana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze @recedent może to być problem z grafą. Mi natomiast ostatnio przydarzyło się po zakupie nowego monitora podobne cyrki - raz dziennie czasem dwa razy. Po zmianie kabla na hdmi działa OK a na DP właśnie cyrki - monitor poleciał na gwarancję - dostałem nowy i teraz jest OK.

A obraz wraca po chwili do normy czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...