Skocz do zawartości
Mateusm

Komputer do gier strategicznych i rpg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem  totalnym  laikiem  jeśli  chodzi  o sprzęt  komputerowy  ,  czy  tez  składanie  komputera  itd.   ,  dlatego  miałbym  prośbę  .

Chodzi  mi o  złożenie komputera  do  gier  strategicznych  i  do gier  rpg  typu  Divinity: Original Sin II - Definitive Edition 
Pillars of Eternity II: Deadfire  itp.   Na komputerze nie będa  raczej  odpalane  gry  bardziej  wymagające     jak  Wiedzmin  czy  inne  ,   mam  od  tego  konsole.  

Główenie  chodzi mi    o  

Procesor

Płyta głowna 

Karta graficzna

pamięć 

zasilacz

 

Cena  zeby  też nie była  jakaś kosmiczna  .

Proszę  o podanie  propozycji .   Z  góry  dziękuje  i  pozdrawiam   

Mateusz 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na twoje potrzeby

https://www.morele.net/inventory/info/2a3f0ee7/

w zupełności wystarczy :) możesz napisać do supportu na stronie podesłać link do koszyka i spytać czy zmontują ci za darmochę, to się zamkniesz w 3000zł spokojnie z wysyłką.

Edytowane przez Michikun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  poczatek  będzie podlączony  do  jakiegoś  starszego  monitora  22'     ale  z  czasem   najpóźniej  w  styczniu  mam zamiar  kupic   jakis   ale  to  tez  raczej   max  1920x1080   max  28 cali  ,  bo  raczej  jakis  lepszy  tez   nie bede potrzebowal  .  

Edytowane przez Mateusm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...