Skocz do zawartości
tosiaczek

Deus Ex Human Revolution - nie wykrywa gpu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki zestaw - MSI b365 PRO VDH / i5 9400f/ GTX 1660 / 2x8b Ballistix 3000 cl 15 / SSD zwykly

odpalilem gre z 2011r a ta zachowuje sie tj by nie widziala w ogole GPU tzn , dziala w 15 fpsach i msi afterburner pokazuje ze korzysta tylko z 600 mhz rdzenia grafiki tj bylaby w trybie 2d (normalnie w grach dziala na 2000mhz+ bo jest lekko podkrecona) niestety w grze nie ma zadnych opcji dotyczacych gpu i nie da sie tego recznie przestawic, jakies pomysly ?

Edytowane przez tosiaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dalo "pozadany" efekty bo zastosowalem obie opcej tj zmiana w rejestrze (sama zmiana nic nie daje) oraz ustawienia w panelu (sam panel tez nic nie daje) - dodatkowo musialem wlaczac/wylaczac poszczegolne opcje w panelu i za kazdym razem uruchamiac gre az w koncu cos zadzialalo i gra zaczela w miare przyzwoicie sie zachowywac .. mimo wszystko sa "szarpniecia" co moim zdaniem nie powinno miec miejsca przy mojej konfiguracji ale gra stala sie w miare grywalna, takze dziekuje za pomoc , jesli ktos ma/mial ten sam problem chetnie przyjmie jeszcze jakies dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...