Skocz do zawartości
attyla_pl

GiBabyte Geforce 2070 Super 8 GB pytanie o taktowania GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kartę Gigabyte Geforce RTX 2070 Super  Gaming OC 3X, według  GPUZ podczas gry w symulator lotu DCS taktowanie GPU wzrasta do 1980 mhz czy to jest możliwe ? inne programy typu msi afterburner, gigabyte extreme gaming engine pokazują te same wartości. Drugie pytanie czemu według msi afterburner taktowanie pamieci to 7000 mhz skoro specyfikacja podaje 14 000? GPUz  podaje 1750.

bzk.png
q7a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie rdzenia to taktowanie tzw turbo albo boost to normalne u mnie po oc bostuje do 2050 :) pamięci liczy się x2 czyli 7000 razy 2 masz 14000 mam tą samą kartę wersja gaming oc

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą kartę i powiem tak nie słyszalna podobnie jak poprzednia karta czyli msi 1060 GAMING X tym razem Gigabyte bo msi trio była za długa ale ten Gigabyte jest naprawdę cichy i do exe wykonany

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, jest za duży - ma 59,6mm  wysokości - niby byłoby wręcz idealnie bo mam dokładnie 60mm miejsca, ale tam gdzie to musze wsadzić jest też sekcja z USB/włącznikiem/itp z panelu przedniego... nie chciałbym jej potem oddawać ;)  plus GB ma 4 lata gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...