Skocz do zawartości
bumple.it

Monitor do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu monitora do 500zl 

Gpu: rx580

lg 24mp59g vs acer nitro vg240ybmiix 

Co byście wybrali? 

Słyszałem że w LG występują smużenia i jakieś paski? 

Myślicie że warto poczekać na Black Friday? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość poczekać/dozbierać do Samsung LC24RG50FQUXEN albo AOC 24G2U to tak zrób? Oba mają Freesync i można na nich odpalić gsync (to tak jakbyś kiedyś w przyszłości chciał zmienić kartę). No i mają odświeżanie 144Hz.

Ten Samsung jest teraz na promce na weekend za 599zł.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie pozwolę podłączyć, gdyż poszedłem za poradą @Michikun w moim temacie odnośnie modernizacji komputera i zdecydowałem się zmienić swój monitor 60Hz na 144Hz. Właśnie dziś udało mi się sprzedać mój monitor, więc chciałbym w najbliższym czasie coś kupić, i stoję przed tym samym dylematem, co autor tego tematu.

Również pod uwagę biorę wszystkie te modele, które padły w tym temacie, czyli po prostu budżetowe modele 144Hz. Faktycznie, Samsung w morelach za 599 zł kusi, bo to świetna cena, aczkolwiek miałem kiedyś okazję zobaczyć zakrzywiony monitor Samsunga (bodaj model LC24F390FHUXEN) w Media Expert i byłem kosmicznie na "nie". Owszem, 90% wykorzystania to gry, gdyż nie pracuję już w domu, ale nadal zdarza mi się przygotowywać dokumenty i artykuły - jak otworzyłem w sklepie na tym monitorze Worda i zobaczyłem autentycznie zagiętą kartkę, to miałem wrażenie, że nigdy się do tego nie przyzwyczaję :/ 

Czy ktoś ma doświadczenie z modelem LG 24GM79G-B? On również w tej chwili jest w alarmie cenowym na Morele (689 zł). Jestem ciekaw, jak on się ma do tego Samsunga. Pod uwagę biorę jeszcze Lenovo D24F-10 (tak, wygląda jak model z 2009 a nie 2019 roku, ale szczerze mówiąc zupełnie mi to nie przeszkadza - do tej pory miałem ładny, stylowy monitor i jarało mnie to przez parę dni, a potem już nie zwracałem na takie rzeczy uwagi).

Edytowane przez TearfulRhino
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TearfulRhino a ten LG nie jest czasem na TNce? Jak tak to chyba jeden z niewielu monitorów na tego typu matrycy jaki mogę polecić to HP 25Mx, ale też głównie przez wzgląd na to, że ma zajebisty design, no i jak na TNki to mimo wszystko akurat ta matryca jest okej.

Nie mniej jednak nawet ta nowa TNka od HPka nie ma podjazdu do VA od Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...