Skocz do zawartości
Makumba_Ska

Głośnik bluetooth - problem z połączeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam głośnik bluetooth UE MEGABOOM , problem polega na tym , że nie mogę go połączyć z laptopem *

*Znajduje go i dodaj do urządzeń BT , ale nie mogę nic robić (po kliknięciu słuchaj muzyki nic się nie dzieje), wygląda to mniej więcej tak:

Bez tytułu.png

P.S: z telefonem łączy się bez problemu.

Bez tytułu2.png

Edytowane przez Makumba_Ska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic.. to samo , zrestartowałem głośnik i nic , jedynce co mogę jeszcze powiedzieć to , że niby są sterowniki itp , ale te co zawsze instalowałem ze str lenovo bluetooth to przy instalacji napisane , że niepoprawny sterownik (appropoite driver installer czy coś takiego) już nie mam siły nie wiem o co chodzi..

 

P.S:Zainstalowalem stery ze str lenovo , ale manualnie , bo tam byly aterosa , broadcoma itp,.. wybrałem każdy po kolei co się dał zainstalować i teraz mam ten panel co mi się łączył zawsze , ale napisane , że wystąpił błąd , już blizej rozwiązania jest

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Makumba_Ska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj identyfikatory sprzetu z menadzera urządzeń (kliknij na BT) zakładka szczegóły i tam w wartościach masz identyfikator sprzetu. (ctr+a, ctr+c a później tu wklej ctr+v) bo inaczej sie nie da. Cos takiego

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1102&DEV_0011&SUBSYS_11020023&REV_1009
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1102&DEV_0011&SUBSYS_11020023

Edytowane przez Zabuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga polaczylo , ale leci mi dzwiek z lapka a w urzadzeniach do odtwarzania dalej to samo czyli glosniki odpalone na zielono , a sluchawki na czerwono hmmm ? w uslugach glosnika zaznaczylem zestaw sluchawkowy to polaczylo , ale dzwiek idzie z lapka jakos tak juz robie wszystko na chybił tafił

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być coś , że jak odpalam urządzenie to od razu ten żółty trójkąt się pojawia , albo z usługami , bo jak jest zaznaczone "Obiekt sink audio" to przy próbie połączenia wystąpił błąd , jak są inne opcje zaznaczone np zestaw słuchawkowy to łączy , ale i tak dźwięk idzie z głośników..

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa!!!! Po instalacji tych sterowników , i odznaczenu opcji sink audio! DZIĘKUJE CI BARDZO DOBRY CZŁOWIEKU! Jak doszedłeś do tych sterowników , po indytyfikatorze sprzętu? Pozdro jeszcze raz! Miłego wieczoru Zabuza , jakby coś się zepsuło będę się odzywał na PW żeby nie śmiecić na forum ! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...