Skocz do zawartości
ReedVega

[150 zł] Jakie słuchawki nauszne otwarte? (Gry, komunikacja > Filmy, muzyka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić nowe słuchawki do PC, ponieważ poprzednie coraz bardziej odnawiają posłuszeństwa (działa jedynie lewy pad). Obecnie posiadam produkt od Sony (modelu nie pamiętam, ale chyba są to MDR-MA300).

Zależy mi na konstrukcji wokółusznej otwartej (zamknięte odpadają, a półotwarte to już ostateczność). Jestem świadom, że teraz większość nauszników wykonana jest z ekoskóry, więc raczej z dodatkową cechą pod postacią materiałowych nauszników może być problem. Słuchawki wykorzystywane są do gier (dobre pozycjonowanie byłoby przydatne), rozmów na komunikatorach głosowych, czasami do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Jestem świadom, że w tej cenie zbyt wiele nie mogę oczekiwać. Przeglądając internet znalazłem kilka konstrukcji, ale nie wiem, czy powinien inwestować właśnie w któreś z nich: Koss UR40 (podobno kiepska wytrzymałość i krótki przewód), Somic V2, Samson SR850, Koss Porta Pro, Superlux HD330.

Nie chciałbym wykraczać poza budżet 150 zł, ale jeśli faktycznie byłoby coś ciekawego, to rozważyłbym ofertę.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez ReedVega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś- od siebie mogę polecić Somic V2, Superluxy mi nie podeszły, Kossy miał mój kumpel ale nie poleca, a Samsonów nie słyszałem.

Somiczki naprawdę robią robotę, choć przydałoby się trochę więcej niskiego basu. Zresztą przeczytaj reckę audiofanatyka- podzielam jego zdanie w 99%, bo po przeczytaniu tejże recenzji sam je zakupiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...