Skocz do zawartości
Michikun

Path of Exile 2 - oficjalny trailer

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa Grinding Gear Games podczas tegorocznego ExileConu zaprezentowała oficjalny trailer drugiej części Path of Exile. Otrzymamy całkiem nową historię składającą się z siedmiu aktów.

Jest również gameplay:

 

Edytowane przez Michikun
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do końca nie rozumiem, czy PoE 2 to PoE 4.0 ?

Jak to wygląda i czy np. gdy ja będe grau w PoE 2 to ktoś będzie mógł grać w stare PoE? Ma być ponoć nowy engine, więc już w ogóle nie wiem. NIedługo ma wychodzić sporo nowych gier w takim klimacie, ale jednak PoE jest moje ulubione. Bardzo długi czas zajmowałem się handlem PoE currency w path of Exile, kupowałem Exalted Orbs i Chaos Orbs oraz wiele innych różnych currency (głównie kupuję Exalted orbs). Generalnie bardzo cenię PoE za to jak rozbudowane jest i jak wiele możliwości daje graczom takim jak ja. Bardzo chciałbym się wyspać. Wtedy będę bardziej skuteczny w grze i będę w stanie osiągać lepsze wyniki. Jeśli chciałbyś kupić Exalted orbs, to najlepszym miejscem do kupowania Exalted orbs jest ten sklep: https://odealo.com/games/path-of-exile/exalted-orb

dobre relacje, przyjemnie warunki oraz świetna obsługa klienta, mam nadzieję że będą świadczyć swoje usługi także w PoE 2.0

Edytowane przez Kałczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kałczuk tak PoE II to zapowiadane wcześniej PoE 4.0.

W skrócie w grze będą dostępne dwie odrębne kampanie. Będziesz mógł normalnie rozpocząć grę od nowej kampanii wprowadzonej w PoE II (7 aktów). Nie trzeba wcześniej grać i przechodzić podstawowej kampanii, którą już pewnie dobrze znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...