Skocz do zawartości
Kałczuk

Zestaw do botowania w WoW classic

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam iż Classic, ponieważ ma jednak niższe wymagania sprzętowe od standardowego WoWa

wspomnianie wymagania 

Windows 7 SP1 64-bit;

procesor Intel Core 2 Duo E6600 lub AMD Phenom X3 8750;

grafika GeForce 8800 GT 512 MB, Radeon HD 4850 512 MB lub Intel HD Graphics 4000;

przynajmniej 2 GB RAM-u;

5 GB wolnego miejscana dysku

 

Chciałbym na takim kompie uruchomić ze 6 kont, każdy na bocie i niech zbierają golda. Myślałem o wirtualnych maszynach. Ew gdyby ktoś z doświadczeniem wiedział jak dodatkowo obniżyć tekstury itp. to ja bardzo chętnie się doweim

Najlepiej coś do 6k, ale jeśli TRZEBA to skołowałbym 7

 

W WoW classic trzeba zdobywać bardzo dużo gold tylko i wyłącznie oraz jedynie po to, by móc opłacić swój abonament. WoW classic Gold to całkiem dobre rozwiązanie do tego by je kupować oraz sprzedawać. Pamiętam odległe czasy, kiedy pierwsi mieszkańcy mojego miasta odkrywali komputery i co to jest Internet, wtedy także pojawił się WoW classic i była świetna zabawa :O Dlatego też do dzisiaj korzystam z opcji kupowania gold tzw. buy wow classic gold.

A jeśli chodzi o buy wow classic gold to ja używam jedynie tej strony, ponieważ jest zaufana https://odealo.com/games/wow-classic/gold

 

Edytowane przez Kałczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tesel napisał:

chyba nikt się w to nie bawi 

Wiesz, ja się bawię w Warcrafty od wielu lat (i na obecnym dodatku, i sentymentalnie na Classicu), ale jak ktoś wyjeżdża z botami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...