Skocz do zawartości
TheLastJedi

2w1 dotyk nie działa po formacie PEAQ PMM C1008-I01B1

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzynka dała mi do naprawy to" cudo" tablet/netbook PEAQ PMM C1008-I01B1, nie działał dźwięk- nie wykrywało urządzenia audio, żadne próby instalowania sterowników nie pomagały. Reset systemu nie pomógł. Zamiast wcisnąć w USB kartę dźwiękową USB i obejść problem to nie, musiałem podejść ambicjonalnie i musiałem spróbować formatu. Więc bootowalny pendrive zrobiony w Rufusie i do przodu. Oczywiście format dalej nie pomógł, a jest jeszcze gorzej, bo nie działa ekran dotykowy ani obracanie ekranu więc już nie można sprzętu używać jako tablet :/

Robiłem format kilka razy, automatycznie znajdowało w menedżerze urządzeń stery wszystkie, ale tam nawet nie widać urządzeń ekranu dotykowego do których mógłbym dodać stery, na oficjalne stery ze stronki producenta nawet nie ma co marzyć bo dopiero potem sprawdziłem że to niszowy sprzęt bez wsparcia. Musiał on chyba mieć jakiś własny system który przy okazji formatu wykasowałem niepotrzebnie, do partycji odzyskiwania nie udało mi się dobrać.

Czy ktoś może mi coś poradzić albo ktoś ma taki sprzęt i skłonny byłby zrobić dysk odzyskiwania systemu i mi go przesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...