Skocz do zawartości
Tojaniety

Czy ktoś mi pomoże ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę z telefonu , więc jest ciężko

Od około miesiąca,po uruchomieniu gry GPU wyłącza mi obraz,raz dając komunikat że sterownik stracił połączenie,raz że wsadź płytę do napędu ,a w zdarzeniach raz sttery raz Kernel bez ładu i składu.Do tego obojętne czy gra czy test z gpuz puściłem jest to samo.Zauwazylem że przy odświeżaniu co 0.1 sekundę gpuz pracuje skokowo load do kilkudziesięciu procent jakby kopał bo pamięci hbm na maxa 800mhz i zegar soc w piku dobijał do 1000mhz. System stawiałem wielokrotnie ,skanowalem wszystkimi po koleji AVami.Raz defender pokazał mi  trojan Win32/occamy.C którego nie usunął do końca po komunikacie : nie można ukończyć akcji skontaktuj się ze administratorem IT .Do tego nie mogłem zalogować do rutera Hasła domyślogl.ser user.dopiero restart rutera pomógł.lorian trojan wskazywał mi adware i pup.windowsowskie Msrt skany nic nie pokazuja Eset pokazywał że ciągle mi atakują ruter.Podczas skanów online mkwirem lub panda global,albo przerywało połączenie na chwilę albo panda nie chciała się uruchamiać to samo przy próbach skanów z USB liniowymi ratunkowymi skaneramiUSB.

Najchętniej gdybym mógł zamówić do domu pomoc jestem z Warszawy.Bylem z płytą mono pod giełda na polach mokotowskich , liczyłem że to virus w biosie .Wydałem na wylutowanie i przeprogramowanie kości (nie wiem czy wkleje rzeczywiście to wykonał).Ale lipa dalej.Komp ciężko bo zrobilem chłodzenie wodą ,także waży i nie powinienem z nim biegać.Ppzdrawiam Krzysiek.

Jeśli te forum żyje to pojutrze po pracy wkleje skany czy logo.Alw widzę rok cisza w dziale....

Help

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 09:55, recedent napisał:

Na innej karcie graficznej potestuj. 

Witam.

Przełaczyłem się na integrę 4790k i jakie jaja ,odpalam grę i liczę na 5-10fpsów max. a tu w gra  oknie i lata jakby była podłaczona do vegi (graw oknie) do 100fpsów ! wtyczka hdmi w gniezdzie w płycie! Dopiero na pełnym ekranie dawało około 10 fps. I Gra działa normalnie .... i tak itak .

W biosie MSI z97 gaming5 jest opcja w zakładce zapisz /zapisz i rebootuj /uruchom boot shell itd. I gdy próbuje uruchomić bootowanie usb z ratunkowym esetem na linuxie klikam i tylko jest mrygnięcie jak przy normalnym tego typu zachowaniem ,ale powraca do poprzedniego stanu nie startuje Takie jaja! 

Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem wirualny dysk microsoftu 9którego nie pozwala mi odinstalowac ,jedynie pozwala na ofline dać .Ale po kilku min. jest ON).Do tego mnóstwo WAN(sztuk 7) mini port kart sieciowych potworzył mi obok mojej killer 2200!

Dałem od nowa system i  chciałem ściagnać SpyBotSD i wyłaczał mi telewizję (netia z rutera)i blokował mi ten próbę pobrania (bezpośr.).z dobre programy. Ale i tak pobrałem.

Zastanawiam się czy jak wylutowano mi kość z biosem i była w płycie bateria ,czy możliwe że mimo przeprogramowania kości Biosu z baterią nie wyjętą z MOBO ,dane nie zostały wymazane do końca ,przez tę baterię?

Wkleję logi  dziś lub jutro obejrzysz Proszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...