Jump to content
Tojaniety

Czy ktoś mi pomoże ?

Recommended Posts

Witam.

Piszę z telefonu , więc jest ciężko

Od około miesiąca,po uruchomieniu gry GPU wyłącza mi obraz,raz dając komunikat że sterownik stracił połączenie,raz że wsadź płytę do napędu ,a w zdarzeniach raz sttery raz Kernel bez ładu i składu.Do tego obojętne czy gra czy test z gpuz puściłem jest to samo.Zauwazylem że przy odświeżaniu co 0.1 sekundę gpuz pracuje skokowo load do kilkudziesięciu procent jakby kopał bo pamięci hbm na maxa 800mhz i zegar soc w piku dobijał do 1000mhz. System stawiałem wielokrotnie ,skanowalem wszystkimi po koleji AVami.Raz defender pokazał mi  trojan Win32/occamy.C którego nie usunął do końca po komunikacie : nie można ukończyć akcji skontaktuj się ze administratorem IT .Do tego nie mogłem zalogować do rutera Hasła domyślogl.ser user.dopiero restart rutera pomógł.lorian trojan wskazywał mi adware i pup.windowsowskie Msrt skany nic nie pokazuja Eset pokazywał że ciągle mi atakują ruter.Podczas skanów online mkwirem lub panda global,albo przerywało połączenie na chwilę albo panda nie chciała się uruchamiać to samo przy próbach skanów z USB liniowymi ratunkowymi skaneramiUSB.

Najchętniej gdybym mógł zamówić do domu pomoc jestem z Warszawy.Bylem z płytą mono pod giełda na polach mokotowskich , liczyłem że to virus w biosie .Wydałem na wylutowanie i przeprogramowanie kości (nie wiem czy wkleje rzeczywiście to wykonał).Ale lipa dalej.Komp ciężko bo zrobilem chłodzenie wodą ,także waży i nie powinienem z nim biegać.Ppzdrawiam Krzysiek.

Jeśli te forum żyje to pojutrze po pracy wkleje skany czy logo.Alw widzę rok cisza w dziale....

Help

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 22.11.2019 o 09:55, recedent napisał:

Na innej karcie graficznej potestuj. 

Witam.

Przełaczyłem się na integrę 4790k i jakie jaja ,odpalam grę i liczę na 5-10fpsów max. a tu w gra  oknie i lata jakby była podłaczona do vegi (graw oknie) do 100fpsów ! wtyczka hdmi w gniezdzie w płycie! Dopiero na pełnym ekranie dawało około 10 fps. I Gra działa normalnie .... i tak itak .

W biosie MSI z97 gaming5 jest opcja w zakładce zapisz /zapisz i rebootuj /uruchom boot shell itd. I gdy próbuje uruchomić bootowanie usb z ratunkowym esetem na linuxie klikam i tylko jest mrygnięcie jak przy normalnym tego typu zachowaniem ,ale powraca do poprzedniego stanu nie startuje Takie jaja! 

Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem wirualny dysk microsoftu 9którego nie pozwala mi odinstalowac ,jedynie pozwala na ofline dać .Ale po kilku min. jest ON).Do tego mnóstwo WAN(sztuk 7) mini port kart sieciowych potworzył mi obok mojej killer 2200!

Dałem od nowa system i  chciałem ściagnać SpyBotSD i wyłaczał mi telewizję (netia z rutera)i blokował mi ten próbę pobrania (bezpośr.).z dobre programy. Ale i tak pobrałem.

Zastanawiam się czy jak wylutowano mi kość z biosem i była w płycie bateria ,czy możliwe że mimo przeprogramowania kości Biosu z baterią nie wyjętą z MOBO ,dane nie zostały wymazane do końca ,przez tę baterię?

Wkleję logi  dziś lub jutro obejrzysz Proszę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.