Jump to content
_nick_

Czy to forum żyje?

Recommended Posts

Zarejestrowałem się tutaj niedawno, ale samego PurePC czytam od dawna. Zdziwiła mnie jedna rzecz - o ile w komentarzach pod newsami i artykułami jest sporo dyskusji, tak forum wygląda na niemal martwe... (na prawdę mało nowych tematów i postów, jak sam napiszę 3 posty to wiszę w na liście top 5 świeżych postów przez 2-3 godziny)

Czy to tutaj jest normalne, czy ludzie porzucili to forum?

• Like 1

53 minuty temu, _nick_ napisał:

Zarejestrowałem się tutaj niedawno, ale samego PurePC czytam od dawna. Zdziwiła mnie jedna rzecz - o ile w komentarzach pod newsami i artykułami jest sporo dyskusji, tak forum wygląda na niemal martwe... (na prawdę mało nowych tematów i postów, jak sam napiszę 3 posty to wiszę w na liście top 5 świeżych postów przez 2-3 godziny)

Czy to tutaj jest normalne, czy ludzie porzucili to forum?

Ludzie w ogóle porzucają fora. Nie tylko to, tylko w ogóle. 

Ja już jestem wiele lat na tym forum i mam identyczne odczucie. Forum cieszy się małą popularnością. Nie to, co kiedyś, kiedy w mig uzyskiwałem odpowiedź na problemy, lub użytkownicy tej samej płyty, procesora czy karty graficznej bardzo obficie dzielili się swoim doświadczeniem. To nie dotyczy wszystkich for, gdyż znam takie, które żyją do tej pory i mają się bardzo dobrze.

No właśnie ja miałem kilka lat przerwy od forum komputerowego. Dziwię się, że tutaj założyłem kilka ciekawych wątków i jest zero odpowiedzi :O

Ciekawi mnie po prostu czemu np. w komentarzach pod newsami/artykułami jest zażarta dyskusja a na forum posucha.

Niestety wszystkie fora obumierają. Większość casów, przejęły supporty od producentów.

Teraz bardziej popularne są grupy na FB niż topic na takim forum...

Oczywiście, że nie żyje. To miejsce przypomina raczej cmentarz, zachodzi się tu z przyzwyczajenia i żeby powspominać dawne dni chwały, może zapalić jakąś świeczkę albo co. 

• Like 1
  • Upvote 1

Po za Reydenem i  michczymś tam aka fxj nikt tu się już  nie udziela. Ja już nawet komputera stacjonarnego nie mam i znudziło mnie to. Nie wyobrażam sobie coś teraz składać. A na pewno nie przy tych cenach.  Gdybym miał ochotę w coś grać na PC  i miałbym w co grać to może bym coś  złożył, a tak pozostaje konsola od czasu do czasu. 

Forum było dobre .  Wiadomo czasy się zmieniają. Rynek gier też się zmienia. Nie wiadomo czy za pare lat wiekszość gier nie skończy w chmurze i składanioe takich mocarnych blaszaków straci sens. A patrząc na to co się dzieje można wyciągnąć takie wnioski.  Oczywśice to tylko moje spekulacje. Ale tak za 10-15 lat kto wie co będzie. 

Dopóki 1/3 populacji US of A ma problem z wyciągnięciem stabilnych 20Mbit to nie ma co się obawiać o granie w chmurze.

• Upvote 1

No obyś miał rację. Bo nie przemawia to do mnie w ogóle.