Skocz do zawartości
Havoc

Podsłuch...ktoś na centrali dał ciała

Rekomendowane odpowiedzi

No...tam wyżej to ten tego, clickbajt trochę (uczę się od Eweliny ;) )

A tak serio serio, niech no mi ktoś wytłumaczy co się właśnie stało. Rozmawiam sobie z rodzicielką, pitu pitu o tym co tam teraz robi, o zupie i takich tam (dosłownie), potem trochę poważnych tematów i nagle słyszę od niej znowu temat zupy i tego ogólnie co mi na początku opowiadała, jednocześnie przestała reagować na moje wtrącenia. Zdębiałem kolokwialnie mówiąc. Znaczy, to jest już starsza kobitka, sama w PL, my wszyscy na emigracji to mnie strach zeżarł że jej się coś z głową porobiło. Jednak kilka kolejnych zdań wystarczyło żebym sobie zdał sprawę z tego, że mówi dokładnie to samo i w ten sam sposób, słowa, konstrukcja zdań, pauzy, westchnięcia itd. 

Rozłączyłem się i zadzwoniłem ponownie, oczywiście zaprzeczyła jakiemukolwiek alzheimerowi i powtarzaniu się. Jak to dobrze jednak nagrywać sobie połączenia...odsłuchałem sobie wszystko co mój telefon zarejestrował no i rzeczywiście od 4 minuty mam pieprzoną pętlę. Co jest do jasnej ciasnej? Jest jakikolwiek procent szans że mój własny soft nagrywający rozmowy zaczął jakoś odtwarzanie i nałożył mi dźwięk czy raczej podejrzewać śmiało wszelkie 3 literowe organizacje? Oo

Ratujcie jakimś racjonalnym wyjaśnieniem, nie chce skończyć jak teściu nosząc czapkę wykładaną folią aluminiową... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozmowy są chyba nagrywane przez okres 6 lat. Takie prawo telekomunikacyjne. Inaczej nie założysz sieci telefonicznej. Może się im coś pop.... i odtwarza na bieżąco hehe.

Było UB, SB i inne wynalazki teraz są telefony i internet.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak samo, od którejś minuty gadałem z nagraniem a moja mama słyszała jak do niej gadam i się pytam dlaczego powtarza a ja jej nie słyszałem. Telefon miałem w PLAY i było to jakiś rok temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...