Jump to content
Havoc

Podsłuch...ktoś na centrali dał ciała

Recommended Posts

No...tam wyżej to ten tego, clickbajt trochę (uczę się od Eweliny ;) )

A tak serio serio, niech no mi ktoś wytłumaczy co się właśnie stało. Rozmawiam sobie z rodzicielką, pitu pitu o tym co tam teraz robi, o zupie i takich tam (dosłownie), potem trochę poważnych tematów i nagle słyszę od niej znowu temat zupy i tego ogólnie co mi na początku opowiadała, jednocześnie przestała reagować na moje wtrącenia. Zdębiałem kolokwialnie mówiąc. Znaczy, to jest już starsza kobitka, sama w PL, my wszyscy na emigracji to mnie strach zeżarł że jej się coś z głową porobiło. Jednak kilka kolejnych zdań wystarczyło żebym sobie zdał sprawę z tego, że mówi dokładnie to samo i w ten sam sposób, słowa, konstrukcja zdań, pauzy, westchnięcia itd. 

Rozłączyłem się i zadzwoniłem ponownie, oczywiście zaprzeczyła jakiemukolwiek alzheimerowi i powtarzaniu się. Jak to dobrze jednak nagrywać sobie połączenia...odsłuchałem sobie wszystko co mój telefon zarejestrował no i rzeczywiście od 4 minuty mam pieprzoną pętlę. Co jest do jasnej ciasnej? Jest jakikolwiek procent szans że mój własny soft nagrywający rozmowy zaczął jakoś odtwarzanie i nałożył mi dźwięk czy raczej podejrzewać śmiało wszelkie 3 literowe organizacje? Oo

Ratujcie jakimś racjonalnym wyjaśnieniem, nie chce skończyć jak teściu nosząc czapkę wykładaną folią aluminiową... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem dokładnie tak samo, od którejś minuty gadałem z nagraniem a moja mama słyszała jak do niej gadam i się pytam dlaczego powtarza a ja jej nie słyszałem. Telefon miałem w PLAY i było to jakiś rok temu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.