Skocz do zawartości
romeorunner

Street Legal Racing 2: RedLine

Rekomendowane odpowiedzi

Hyhy chłopcy kto tutaj skonczył jakie...technikum samochodowe ? bo ja mało z tej gry kumam pod wzgledem...ekhm mechanicznym :) macie tam jakies fajne tunningi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge wejsc do wyzszego klubu :|

to tak jak u mnie - jestem na 1 pozycji i koniec :|

 

Pewno trzeba pojechać do garażu jak masz 1 miejsce.

Wygrywam w nocnych wyścigach 1 miejsce (pierwszy klub) -do tej pory mogłem od razu startować z ludźmi z następnego klubu a tu kicha - mam cały czas tylko 1 klienta do wyścigu, powrót do garażu nic nie daje - wygląda tak jakby gra nie awansowała mnie na 20 miejsce w następnym klubie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wygrałem troszke kasy jeżdząc Evaigenem sprzedałem go i złożyłem sobie Duhena i jak wyjeżdzam na nocne wyścigi to wyskakuje okenko że nie ma dla mnie przeciwników 8O :? :cry:

 

Ze względu na to że kasa poszła na Duhena i zostało chyba

jeszcze z 3000$ nie mam jak kupić innego samochodu a Duhena po sprzedaniu trace około 50000$ :cry:

 

 

CO ROBIĆ :!: :?: :!: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre street legal racing redline gra chaczy jak sam sku*** slyszalem ze patch poprawia plynnosc gry ok ! ale ktory ? na stronie wp.pl jesli kilka patchy sciaglem wer 3 zainstalowalem i gra sie nie wlancza sciglem jakiegos tam niechce sie zainstalowac teraz sciagam ( stoje w kolejce ) v2.2 z wp.pl no i zobacze co bedzie napiszcie jak u was z tymi patchami jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolki pierw instalujecie patch1, potem patch 2, potem patch3....... a nie odrazu patch3 bo wiadomo ze gra Ci sie nie uruchomi

hmm spoko tylko skad wziac patch 1 potem 2 itp ?

Kolega sie pomylił i mówił odnośnie pierwszej części - Street Legal :)

Hola hola :P ja juz nic tego nie wiem

 

Moze najpierw ustalmy jakie sa czesci tej gry

 

jesli kots wie dokladnie to niech napisze ktora czesc wyszla pierwsz i jakie sa nastepne i jaki patch do jakiej czesci podchodzi !

 

Zgory DZIEKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street Legal - część 1 - były 3 patche - instalujesz patch1 potem patch2 i na końcu patch3

 

Street Legal Redline - 2ga część - jak na razie są 2 patche - najpierw ten oznaczony jako 2.1.4 a potem ten 2.1.5

No dzieki za odpowiedz teraz wiem na czym stoje

Ja mam gre to druga redline :D

 

A wedlug was ktora czesc jest lepsza ?i w ktrej lepiej sie jezdzi i wogole gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magic -> sprzedaj dwi od samochodu i inne niepotrzebe blachy ;-)

 

no chlopaki a u mnie taki problem, na mapie pojawiaja sie przeciwnicy, zaraz potem z niej znikaja nie moge sie do jkaiegos nawet zblizyc, bo znika z mapy zanim jeszcze do niego dojade

nie ma tez trafika, na 30minut jezdzenia moze dwa samochody przejada! QU..rcze co jest?

poziom trudnosci na maxa, trafik... na maksa..

 

patche mam po kolei obydwa

 

pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak wykminił ktoś o co chodzi z tymi wyzszymi klubami???obijam sie w tym zielonymm i mnie to zaczyna wkurzać......

a od ostatniego posta mak777 wyszły jeszcze dwa pacze....ale co w nich jest to nie wiem..:):):)

 

Napiszcie jak to jest z tymi klubami...

pliz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko..jestem pierwszy w zielonym klubie...ale jak zajechałem pod dwa nastepne.....to wyskoczyło mi ze nie mam do nich wstepu ( a do drugiego..chyba niebieskiego...powinienem sie móc wbic....)

więc nei kumam zbytnio.....

mam dobry wóz (beiern cabrio=6xx KM) i lipa.....

pomóżcie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby wbic sie do lepszego klubu to musisz jechac do flagi jak zwykle i scigac sie z kolesiami z klubu lepszego. Jak jestes pierwszy w swoim klubie to scigasz sie z ostatnimi z listy lepszego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps:

 

jak uzyskać to 750 punktów reputacji?????

wiem juz ze na wyscigach nic sie nei dorobi...

mam cały czas uciekac przed policją ?????

a moze jest jeszcze innny sposób ????

prosiłbym o odpowiedz...

 

ps2: czy jakbym nie uzyskal takiej repoutacji to nastepny ROC jest tez po 177 dniach ????

 

THX 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest chyba jakis bug z reputacja

mozna tuning na maxa zrobic a pozniej to juz tylko policja, ale nigdy nie uzyskalem 750punktow

kiedys byl bug ze na pustyni mimo ze nie mialo sie wszystkich zeczy potrzebnych wystarczylo nacisnac na przekreslony "zatwierdzacz" wejscia na wyscig i nacisnac enter i wchodzilo bez problemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... to w sumie mysle ze rozkminiłem wszysko i sorki za zamieszanie...

 

otóz:

aby przystąpić do ROC trza mieć 750 punktow ..ale na samochodzie .. ( xxx/750 tak jest zapisane) wic luzik w sumie...:)

 

ale mam wrażenie ze spóznilem sie o rok... i w sumie to juz widze ze nikt nie gra w to..:):):):)

Jak zwykle jestem dobrze poinformowany..

szacuneczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...