Skocz do zawartości
marcin6669

GTX 1660 Ti czy RTX 2060 Super i od jakiej firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję karty graficznej do takiego komputera. Myślę bardziej nad dwoma, z klasy średniej i zastanawiam się którą kupić. Do gier, głównie strategie, ale czasem coś innego bardziej wymagającego też pewnie odpalę.
Też zależy mi na informacji jakiej firmy kupić grafikę, Gigabyte, MSI czy coś innego. Liczy się jakość, wolę dopłacić niż użerać się z za głośnym chłodzeniem czy temperaturami.

Komputer:
Zasilacz SeaSonic Focus Plus Gold 550W
Procesor AMD Ryzen 5 3600X, 3.8GHz, 32MB, BOX
Monitor Samsung LS27F354FHUXEN
Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX
Samsung 500GB M.2 PCIe NVMe 970 EVO Plus
WD 1TB 2,5" SATA SSD Blue
RAM Patriot 16GB 3200MHz Viper 4 CL16 (2x8GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@B@nita Na x-kom widziałem, że ładne ceny były kart graficznych, pewnie tam. Obniżki były takie, że 2080 S kosztował prawie tyle co normalnie 2070 S.

@marcin6669 Polecam Palita, kosmicznie ciche karty ale grube. Naturalnie mowa tylko o wersjach JetStream albo GameRock.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michikun napisał:

Ta sama była za 900zł na allegro jeszcze przed chwilą. Warto polować na allegro, kilka ciekawych ofert było w ten "czarny" tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...