Skocz do zawartości
hallan1989

Duże spadki fps RTX 2070

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z dużymi spadkami fps w battlefield 5,

przy rozdzielczości 1080p i najniższych ustawieniach mam średni fps na poziomie około 110, max fps około 140, a 1% low wynosi 12 fpsów. Czuć przy grze ścinanie.

Mój sprzęt:

B450 Tomahawk

ryzen 5 2600

RTX 2070 WINDFORCE 8GB

Ram aegis g skill 2x 8gb ustawione na 2933

chlodznie thermalright macho rev b

dysk su800 512GB na dane i ADATA 256GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro na system

windows 10 z najnowszymi aktualizacjami, tak samo karta grawiczna bios etc

załączam temperatury po ograniu battlefielda V

 

Problem występuje w każdej grze, czy to battlefield czy pubg czy inna gra.

Proszę Was o pomoc :)

temp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ze spadkami FPS, mikroprzycinkami w kilku grach na świeżym systemie z Ryzenem 5 3600 i RTX 2070 Super. Zainstalowałem na nowo system W10, ale w starszej wersji 1803. Potem stery do płyty, grafiki, wstrzymałem aktualizacje systemu i pomogło. Żadnych spadków, ani mikroprzycięć. Forza 7/ BF1/BFV idealnie płynne bez spadków.  Potem zrobiłem sobie obraz systemu, zaktualizowałem do 1809, test gier, bez problemów więc znowu obraz systemu i dalej 1903. Nie wiem co tu było problemem, ale u mnie pomogło. A dodam, że na samym początku od razu instalowałem wówczas najnowszą wersję systemu 1903 i wtedy był problem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...