Skocz do zawartości
PanRafall

Upgrade gtx770 do rx580 [~600-700 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar zrobić upgrade kompa w najbliższych miesiącach, ale chce zacząć od karty graficznej bo grając w rdr2 na moim gtx 770 FHD nie wyrabia i musiałbym grac w oknie w mniejszej rozdzielczości, a tego nie chce. Co prawda w dużo gier AAA nie gram, ale 1 czy 2 tytuły na rok przejdę np. te rdr2, oczywiście czekam też na cyberpunka. Głownie gram w lola i HS'a. Chciałbym powoli się przygotować do kupienia nowej skrzynki/upgrade istniejącej na początku 2020.

 

Aktualna skrzynka:

  • Płyta główna ASRock Z87 EXTREME4
  • Procesor Intel Core i5-4670K, 3.4GHz, 6MB
  • Pamięć Ballistix Ballistix Tactical, DDR3L, 2x4 GB,1600MHz, CL8
  • Zasilacz be quiet! Pure Power BQT 530W
  • Obudowa Fractal Design Define R4 
  • Plextor 128GB SSD 
  • MSI GeForce GTX770 2048MB Twin Frozr OC

Myślałem nad 3 kartami głownie

  • ASRock Gaming X Radeon RX570 4G OC za 600 zł
  • Karta ASUS Radeon RX 580 Dual OC 4GB GDDR5 za 669 zł
  • PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon - 8GB za 666 zł w promce dzisiaj, inne modele za około 800 zł

 

Jak widać najbardziej opłacalna jest 3 opcja, teraz pytanie czy wejdzie mi do obudowy i czy nie będzie za dużego bottlenecku? 

 

A może jakis gtx?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś to PowerColor Radeon RX 580 Red Dragon - 8GB za 666 najlepsza opcja.

Jeżeli zaczekasz na RX5500 jej testy i wycenę wtedy można podjąć decyzję bardziej dopasowaną do tego co ma być

RX580 już trochę z nami jest jego następca w wersji 8GB i przyzwoitej cenie lub GTX 1660 słabszych kart do Cyber bym nie polecał.

Jeżeli może być używana to GTX 1070 jest dobrą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...