Skocz do zawartości
gelou

Laptop dla rodziców 2000-2300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy z wyborem laptopa dla rodziców. Problemem jest, że komp musi być ze strony empik.com (nazbierało się trochę bonów a rodzice chcą je przeznaczyć na lapka). Jakiś specjalnych wymagań nie mam, lapek głównie do neta ewentualnie jakiś office i filmy. System mile widziany ale nie konieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aż taka konfiguracja nie jest potrzebna. Skupiłbym sie na lepszym wykonaniu i wyposażaniu

Dell Inspiron 5593 i3-1005G1/8GB/256/Win10 IPS

Niestety w Empiku nie znalazłem tego modelu. Najlepiej coś z matrycą IPS:

https://www.empik.com/laptop-hp-pavilion-15-cw1000nw-6vl43ea-ryzen-3-3300u-8-gb-ram-15-6-256-gb-windows-10-hp,p1236364803,elektronika-p 

HP posiada całkiem przyzwoitą konfigurację oraz wyposażenie. Tylko tutaj jest inny problem, sprzedawcą nie jest empik, tylko inny sklep. Wychodzi na to, że model pochodzi z HP Renew. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja U ona ma 2/4 rdzenie i ma kiepską integre :(

@Stever Empik tylko sprzedaje laptopy  od dostawcy Świat Laptopów

Edytowane przez Setnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Setnik napisał:

To jest wersja U ona ma 2/4 rdzenie i ma kiepską integre :(

@Stever Empik tylko sprzedaje laptopy  od dostawcy Świat Laptopów

Komp tylko do neta/office ewentualnie yt więc czy różnica w tych prockach jest warta dopłaty ?

Edytowane przez gelou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gelou napisał:

Komp tylko do neta/office ewentualnie yt więc czy różnica w tych prockach jest warta dopłaty ?

Pomiędzy starszymi U  różnica jest spora, nowsze są dużo niżej traktowane z dużym turbo. 

Edytowane przez Setnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem - nie mogę zapłacić za tego lapka za pomocą środków z konta empik (napisałem do nich czy idzie to jakoś zmienić). Potrzebuję więc jakąś alternatywę sprzedawaną przez nich tak na szybko wybrałem (podobny do propozycji maranda97 ale z mniejsza matrycą)

https://www.empik.com/laptop-lenovo-v330-14ikb-i5-8250u-8-gb-ram-14-256-gb-ssd-windows-10-pro-lenovo,p1235282487,elektronika-p.

Edytowane przez gelou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...