Skocz do zawartości
Roman.

Laptop do gier: HP Pavilion Gaming 15-dk0020nw/15-dk0021nw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

Poszukuje komputera do gier w cenie +/-3500 zl (z systemem). Chcialem kupic ASUSa TUF Gamining z Ryzenem 5, Gtx 1650, 16GB, ale naczytalem sie wystarczajaco duzo o jego glosnej pracy i kiepskim dzwieku z glosnikow. Dlatego wybor padl na HP Pavilion - 15, ktory jest znacznie cichszy, a do tego jest na Intelu. Niestety zielona wersja jest dla mnie nie do zaakceptowania dlatego znalazlem podobna, ale z bialym podswietleniem. Chcialem zapytac jak bardzo oba HP-ki roznia sie od siebie?

zielony https://www.x-kom.pl/p/514348-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-i5-9300h-16gb-256-win10x-gtx1650.html

moj wybor https://www.komputronik.pl/product/657557/hp-pavilion-gaming-15-dk0020nw-7qb55ea-16gb.html

Jedyna roznica to matryca, ktora i tak nic mi nie da w grach pokroju GTA, Widzemin.

Prosze jedynie o zielone swiatlo ;)

Pozdrawiam,
Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DELL Inspiron 15 G3 3590-1347 bedzie lepszy od Paviliona? Cena podobna, ponoc rownie cichy max 40 db.

stem operacyjny :  Windows 10 Home
przekątna ekranu :  15.6 cali
rozdzielczość :  1920 x 1080 (Full HD) pikseli
typ procesora :  Intel Core i5
wielkość pamięci RAM :  8 GB
pojemność dysku SSD :  512 GB
karta graficzna :  NVIDIA GeForce GTX 1650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bez roznicy, oba roznia sie tylko kolorem klawiatury

ale mialbym inne pytanie...

Czy Legion y540 wypada duzo slabiej jesli chodzi o kulture pracy w porownaniu z HP Pavilionem? Wiele osob go poleca jako wybor nr 1. Za 4000 mam 17 cali, 16gb, I5, gtx 1650, W10.. Tylko ze legion jest podobno strasznie glosny - ponad 50 db w stresie, szczegolnie wersja 17 calowa wypada slabiej w porownianiu z 15. Skad ta roznica, myslalem ze wieksze laptopy chlodza lepiej i ciszej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebilem sie przez 700 komentarzy na innym forum i ilosc zwrotow i narzekan na halas z tego laptopa przyprawila mnie o bol glowy, do tego jakis niepokojacy swist. W tym momencie juz zglupialem najchetniej wzialbym w promocji paviliona, ale zielony kolor mnie odrzuca i po prostu ciepriliwe czekam na dobra cena jego bialego brata, najlepiej z 16gb ram, jak spadnie do 3500 z windowsem, to biore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem HP Paviliona z i5 9300H i GTX1650 + 8GB RAM + W10 za 3199zl! Chyba dobry deal (zalezalo mi na bialej, nie zielonej klawiaturze ;) dokupie jeszcze 8GB i bedzie ladnie.

Dla chetnych poki promka trwa https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-256ssd-gtx1650-w10.bhtml

 

Edytowane przez Roman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 20:30, Roman. napisał:

Zamowilem HP Paviliona z i5 9300H i GTX1650 + 8GB RAM + W10 za 3199zl! Chyba dobry deal (zalezalo mi na bialej, nie zielonej klawiaturze ;) dokupie jeszcze 8GB i bedzie ladnie.

Dla chetnych poki promka trwa https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-i5-8gb-256ssd-gtx1650-w10.bhtml

 

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem tego laptopa HP. Jak sprawuje się laptop od czasu zakupu? Podczas grania mocno się grzeje, jest głośny? Nie przymula przy dłuższym graniu?

Edytowane przez japu781
Poprawa pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...