Skocz do zawartości
Maragast

Odpowiednia ładowarka (do do Surface Pro X i Matebook X Pro)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam laptopa Matebook X Pro i właśnie zamawiam sobie Surface Pro X.
Chciałbym mieć do tych sprzętów wspólną ładowarkę (zwłaszcza, że ładowarka do Surface jest mało poręczna), którą naładowałbym także telefon.
Znalazłem taki kabelek z wyjścia Surface Connect na USB C:
https://www.mytrendyphone.pl/shop/kabel-usb-c-ladowania-4smarts-microsoft-surface-241039p.html?=Cj0KCQiAiZPvBRDZARIsAORkq7eoDuN7hpBYDoXUAd1icxSWDKl1zzmp237xpBW-JFzrrm2OzJrNa7IaArVBEALw_wcB

Teraz pozostaje dobrać odpowiednią ładowarkę - tylko ja kompletnie się na tym nie znam dlatego proszę Was o pomoc.
W opisie tego przewodu jest takie info: "Do szybkiego ładowania źródło zasilania musi mieć co najmniej 45W mocy wyjściowej i obsługę Power Delivery."

Ładowarka jaka wpadła i w oko to Green Cell USB-C 45W PD:
https://swiatbaterii.pl/ladowarki-usb-c-power-delivery/34979-ladowarka-green-cell-usb-c-45w-pd-z-przewodem-usb-c-i-dodatkowym-portem-usb-do-asus-zenbook-hp-spectre-hp-envy-x2-i-innych.html

Ładowarka posiada zarówno 45W i obsługę Power Delivery czy zatem będzie odpowiednia do tego sprzętu?
Czy będzie też pasowała do mojego Matebook X Pro?
Czy może lepiej kupić ładowarkę 60W - albo może tak potężna jest już niepotrzebna i nie zrobi żadnej różnicy?
Naprawdę jestem w tym kompletnie zielony i dlatego proszę Was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...