Skocz do zawartości
Typer92

Jaki Laptop do ok 6000zl (gamingowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam sie do zakupu nowego laptopa gamingowego, wybor padl na Y540 i7 16gb 1tb ssd 1660ti i 144hz matrycaza ok 5200zl jest jeszcze w takiej samej konfiguarcji hp omen lecz z dyskiem 480 ssd ale sluchawkami i myszka w zestawie co ebdzie lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem tak do maxx 5500 zl znalazlem wyzej wymienionego Y540, ale kamerka tam jest u dołu matrycy a ja czesto rozmawiam przez videorozmowy, i chcialem sie zapytac ktory laptop jest lepszy w wykonaniu i ogolnie Y540 czy omen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga - bierzesz lapka w konfiguracji jaką chcesz ( tyle że bez SSD ) a SSD dodajesz samemu jaki chcesz ( lub jaki zostanie ci polecony ) .

W wielu przypadkach nie wiadomo jaki SSD siedzi w danym lapku i czy jest on fabrycznie montowany czy został zamontowany przez sklep .

W przypadky Y540 jest dysk od WD , model SN520 , niestety osiągiami nie zachwyca .

Z dobrych SSD masz Corsaira MP510 albo PNY XLR8 CS3030 .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mi chodzi o tego laptopa https://www.x-kom.pl/p/523237-notebook-laptop-156-hp-omen-15-i7-9750h-16gb-480-win10-gtx1660ti-144hz.html

Mam opcje jeszcze na Y540 tez z 144hz matryca oraz ta sama konfiguracja z tym ze ssd jest 1 TB, ale bez Win10 i sluchawek i myszki za 5200zl. I ta kamerka u dołu matrycy mnie niepokoi ze bede musial pochylac ekran zeby bylo mnie widac, co sadzicie o tych zestawieniach, który będzie lepsze, chodzi mi najbradziej również o chlłodzenie, jakość dźwieku, i jakość wykoniania (materiał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...