Skocz do zawartości
reiki

[zestaw] 3300zł ocena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na podstawie polecanych zestawów i innych informacji skleciłem taki o zestawik:

https://www.x-kom.pl/lista/vlyq9ai0b

1) Czy według was ten zasilacz będzie dobry dla tego zestawu, uciągnie go czy może lepiej jednak dać inny?
2) Czy ten gtx 1660 super wygląda legitnie czy jakiś inny jest pewniejszy/opłacalniejszy?

Dzięki za opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz taniej mobo: Msi a-pro

Tu CPU: Ryzen 2600

Tu GPU: GTC 1660 S

Ram tu: Ram

I już 150 do przodu plus darmowa dostawa, resztę też pewno da się taniej znaleźć.Ja nie wiem co was skłania do kupowania na tym x-komie....

Obudowa była wczoraj w promce na euro za 119złociszy. SSD jest do wyrwania poniżej trzech stówek.

Saimon122, czy ty masz jakiś problem, że tak walisz minusami?? Coś ci się nie podoba?

Edytowane przez B@nita
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, B@nita napisał:

Ja nie wiem co was skłania do kupowania na tym x-komie....

Tam zaraz kupują. Według mnie jak dostaniesz taki link do koszyka to łatwiej Ci się wypowiedzieć na temat zestawu. Chciałoby Ci się klikać w 6-8 linków żeby sprawdzić co zainteresowany wybrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jacekk44 napisał:

Tam zaraz kupują. Według mnie jak dostaniesz taki link do koszyka to łatwiej Ci się wypowiedzieć na temat zestawu. Chciałoby Ci się klikać w 6-8 linków żeby sprawdzić co zainteresowany wybrał?

A muszą być koniecznie linki? Wystarczy stworzyć listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...