Skocz do zawartości
Dejff

GTX 970 Upgrade ! Czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów czy  opłaca się zmiana karty graficznej w przypadku mojego zestawu.  Mam kilka typów,  kwota  to  +/- 1500zł  zastanawiam się czy  pakować się w starego mocngo GTX  1070Ti lub GTX1080 czy nowszą tochenologie typu GTX 1660 lub RTX 2060 ? Lub alternatywe  AMD jeżeli taka występuje i jest warta uwagi ? Chyba że lepiej dołożyć te 400 zł cena/wydajność i RTX 2070 kupić? Nie bawią mnie w grach maksymalne ustawienia, wole wysokie ale za to   stabilny wysoki FPS.

Zestaw służy w 99% do grania w najnowsze tytuły aktualnie Call of Duty MW,

RAM: 16GB -3200 mhz

CPU: Intel i5 8400

GPU: GTX 970 Gigabyte

Dysk: SDD M2

Monitor: AOC 27 cali

Mobo: GIGABYTE Z370 AORUS 

Zasilacz:  XFX TS 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor masz 1080p czy wyżej? Jak powyżej 1080p to szukałbym rtx2060 lub rx5700. Tego ostatniego można wyrwać w fajnych pieniążkach w duńskim Proshop z outletu. Ważne by nie była to wersja z turbinką.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aoc i2367fh.  Natywna rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 pikseli. Jeżeli chodzi o kartę. Ta sama półka cenowa to też starszy 1070ti  pytanie czy warto bawić się w starsza technogia.? 

Edytowane przez Dejff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drodzy jako że zakup karty odroczyłem na ostatnie dni grudnia aktualnie stoję przed wyborem pomiędzy

Gigabyte RX 5700 GAMING OC 8GB GDDR6 256bit  vs RTX 2060 Gigabyte OC V2  . Różnica w cenie 150zł.

Jest ktoś w stanie doradzić czy warto dopłacać te 150zł do RTX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...