Skocz do zawartości
Lux3D

Trudność z połączeniem się z internetem bezprzewodowo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przeinstalowałem laptop Win 7 Pro . Podczas instalacji nie miałem większych problemów. Otóż wcześniej internet w laptopie łączył się z moim routerem podłączonym do komputera stacjonarnego. Teraz chciałem znów nawiązać takie połączenie ale kompletnie nie wiem jak? Dodam to że nie mam zainstalowanych wszystkich sterowników

-Laptop DELL
-Router z sieci TP-link
Karty sieciowe:
-Urządzenie Bluetooth(Protokół TDI RFCOMM)
-Urządzenie Bluetooth(sieć osobista)

received_2473710686228885[1].jpeg

Edytowane przez Lux3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij drivery do kart bezprzewodowej sieciowej bo nie masz zainstalowane z tego co piszesz. Jaka to jest seria laptopa? Najpierw zainstaluj stery do chepsetu , a pózniej do karty bezprzewodowej. Taka jest kolejnosc.

Edytowane przez Zabuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdź na dolnej obudowie laptopa (od spodu) jaki masz numer Service Tag i podaj nam go tutaj na forum.

Po drugie - na stronie Della masz dostępne dwa sterowniki do bezprzewodowej karty sieciowej. W tym laptopie była montowana karta firmy Intel lub Dell Wireless WLAN (zapewne jakiś Broadcom).

Jeśli masz kartę WLAN Intela (modele 6235/6300/6250/6205/6200) to zainstaluj sterowniki z poniższego linku:

https://dl.dell.com/FOLDER01694314M/4/Network_Driver_3MNPT_WN_15.10.0.10_A06.EXE

Jeśli masz kartę Dell Wireless WLAN to zainstaluj sterowniki z poniższego linku:

https://dl.dell.com/FOLDER89091M/2/R260223.exe

Linki do sterowników podałem dla systemu Windows 7 (64-bit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...