Skocz do zawartości
thewoo

Tania karta graficzna do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam sprzęt jak niżej

https://www.morele.net/inventory/info/EVVluZ/ + procesor intel pentium G4560

Zastanawiam się nad kartą graficzną (nie za głośną) do 300zł dzięki której dałoby radę komfortowo pograć w takie tytuły jak Wiedźmin 3, Elex, Deus Ex Mankin Divided, Fallout 4.

Które z nowych, nieużywanych modeli są godne uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł najmocniejsza karta jaką w tej chwili pokazuje mi allegro ( przy założeniach że opcja kup teraz + karty używane ) to HD7970 lub jej rebrand tzn. R9 280X .

Do 300 zł mozna też wyrwać HD7870 czy GTX770 , potem GTX960 czy GTX760 albo GTX750Ti .

HD7870 / GTX770 są słabsze niż HD7970 , GTX960 jest słabszy niż GTX770 ale powinien być wydajniejszy niż GTX760 , GTX750Ti z ww. kart jest najsłabszy .

Za 350 zł można wyrwać R9 290 - https://allegro.pl/oferta/radeon-r9-290-4gb-8726090373

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie takiej używanej karty ?

Przeglądałem kilka aukcji i np są osoby które udzielają gwarancji rozruchowej 14 dni, co sądze jest ok, ale np. wstawki typu "jeden wentylator czasami niechodzi i trzeba nim poruszać" trochę mnie osłabiają, choć rozumiem , że to sprzęt używany. Zależy mi szczególnie aby te wentylatory nie buczały za mocno, chyba, że powinienem szukać z opcją chłodzenia pasywnego ? ale nie wiem czy w tej cenie to nie za dużo wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Tylko czy ten Chińczyk sprzedaje to co napisane czy jednak jakiegoś starocia z podmienionym biosem, a w efekcie czego karta oprócz wyświetlania pulpitu to tak na prawdę nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...