Skocz do zawartości
Kryllex

Zestaw komputerowy na raty do 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule!

Najważniejsze, w tym zestawie ma znaleźć się ( monitor, najlepiej 144 hz, myszka, podkładka na cały stół i klawiatura jak się uda ! )

 

Chcę się przenieść z tego zestawu:

 

- Procesor: AMD Ryzen 5 1600 - sprawny
- Płyta główna:  ( reklamacja )
- Chłodzenie CPU: SilentiumPC Spartan 3 Pro - sprawne
- Karta graficzna: EVGA GTX 1070 SC Gaming ACX 3.0 Black Edition 8GB - sprawna
- Pamięć RAM: HyperX Predator 2x8 gb 3200 mhz cl16 - sprawne
- Dysk HDD: Toshiba p300 1 tb, 64 mb cache - sprawny
- Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black - sprawna, b.dobry stan
- Zasilacz: SilentiumPC Vero l2 600w 80+ Bronze - sprawny

 

Komputer typowo do gier ( csgo, gta v, minecraft, fortnite, bf 5 ), nagranie od czasu jakiś odcinek, nie jestem popularnym youtuberem xd ( tylko jakiś odcinek lub live )

 

Przyjmę każdą propozycję!

 

I jak podajecie podzespoły, to jeszcze link do nich lub nazwę sklepu, żeby łatwiej znaleźć!

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, topdog napisał:

Dobrze by było rozdzielić ten budżet na monitor, budę i resztę pierdół. Jedni grają na myszce za 10 zł, inni za 500zł. Klawiatura to samo. Monitor 1080p? 1440p?

Jaka to płyta co poszła na reklamacje? Wymienią na nową? Oddadzą kasę? Ten zestaw jeszcze masz czy się go pozbyłeś?

Najłatwiejszą opcją było by porostu wrzucenie w to co masz Ryzena 7 3700x + rtx 2060/70 super + jakiś SSD 1TB.

1920x1080 ( 144 hz ), nie wiem, myszka: deathadder elite, mam klawiaturę mechaniczną ale z przełącznikami outemu blue, a wole jakieś browny albo cherry mx red itp, nie ze względu na głośność bo nie przeszkadza mi to wręcz przeciwnie, tylko, żeby szybciej reagowały na kliknięcie i były lżejsze.

 

Płyta: MSI B350 GAMING PLUS - już minęły 2 tygodnie robocze, od pon-piąt i powinno w tym tygodniu być 27 grudnia.

W formularzu była napisana 1 opcja, wymiana, żadnej naprawy, a z racji tego, że takiego modelu już nie mają to stawiam, że na 90% oddadzą hajs lub wymienią.

 

Sprzęt nadal mam!

 

To co napisałeś/aś, to sam wcześniej o tym pomyślałem, ale nowy sprzęt to nowy.

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor 1080p 144Hz:
AOC 24" 24G2U
lub
Samsung LC24RG50FQUXEN

Nie mniej jednak na twoim miejscu rozważyłbym 1440p 144Hz, zwłaszcza jeśli wybrałbyś do zestawu kartę RTX 2070 Super.

Wtedy masz całą "paletę" monitorów w zasadzie w jednakowej cenie, z których najciekawsze są:
Acer Nitro VG270UPbmiipx
AOC CQ32G1

Półkę wyżej stoją:
LG 27GL850-B
Asus TUF Gaming VG27AQ HDR

W zasadzie w tej chwili potrzebujesz CPU 3700X + MOBO B450 MAX + GPU RTX 2070 SUPER. Bo pamięci i resztę masz. Boxowy cooler do 3700X poradzi sobie na stocku. Może uda ci się dogadać jakiś rabat ze sklepem. Oczywiście jak jednak będziesz wolał szkiełko na 1080p to zostanie ci masa kasy na peryferia i dysk.
https://www.morele.net/inventory/info/bf3e9031/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lisek bez nogi napisał:

Nowy w miarę zestaw a już zmiana? Przecież miały być takie przyszłościowe? W końcu 12 wątkóf....

Michikun@, do gier w zupełności wystarczy 3600.

Idąc tym tokiem myślenia to lepiej brać 2700X, który pewnie zyska z czasem dzięki większej ilości rdzeni/wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...