Skocz do zawartości
Rearus

Obudowa do 400~ PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem wymienić stockowe chłodzenie, no i okazało się, że to co upatrzyłem nie wejdzie do obecnej obudowy, więc naszła mnie myśl o jej zmianie, jako że i tak od samego początku nie byłem z niej zadowolony. Obecnie posiadam SPC RG4, no i jakoś już przy składaniu komputera sam fakt wyłamywanych zaślepek mnie trochę rozdrażnił, no ale dostałem w gruncie rzeczy to za co zapłaciłem.

Co w środku:

R5 2600 (przypuszczalny upgrade do 3600, cooler, który sobie upatrzyłem - Macho rev B), B450-A Pro, RX580, SPC Vero M2 Bronze

Jeżeli chodzi o same obudowy, to chyba najbardziej zastanawiam się nad bequiet PB500/PB600 i Meshify C, nie wiem czy jest coś innego wartego do rozważenia w tej cenie? Nie interesują mnie okna,  fajnie by było jakby było jak najbardziej minimalistycznie, brak zatok 5.25" mi nie przeszkadza, a nawet wychodzi na plus jeżeli chodzi o wygląd przedniego panelu. Bardziej mi chyba zależy na chłodzie niż na ciszy, ale chyba nie chciałbym mimo wszystko żeby była jakaś niesamowita suszarka.

Na pewno dorzucę dodatkowe wentylatory - obecnie dysponuje 4 sztukami Fractali GP-14.

Z góry dziękuję za pomoc ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie cenisz minimalizm ten bequiet moze byc dobra propozycja. Ja mam pure base 600 i jest swietny, kupilem jeszcze zanim wyszla 500. Teraz juz bym wzial 500 bo nie potrzebna mi tak duza obudowa. Tylko sprawdz wysokosc tego chlodzenia czy ci wejdzie, ale tam 99% powinno pasowac.

Wrzuce srodka swojej z wlozonym chlodzeniem Dark Rock 4, jeszcze bez grafiki. Zatoki 5,25 i na dyski 3,5 mozna zdemontowac.

 

IMG_20180608_074749obudowa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cochin Jak temperatury?

Boję się trochę, że mimo wszystko PB500/600 będzie trochę piekarnikiem, z drugiej strony Meshify C może być głośna. Ciekawy jestem jak w porównaniu do tych 2 opcji wypada Define C/S albo jakiś Phanteks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu ci sprawdze temperatury, ale bez zadnych dodatkowych wentyli po za tymi w zestawie to cpu jest raczej cieplutki :D no ale to 8600k @4,9ghz. Wszystko w sumie zalezy jakie napiecie na nim dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...