Skocz do zawartości
Szymczakv3

Czerwone kropki na ekranie w biosie dziala wszystko normalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj po wlaczeniu komputera zacial mi sie nagle wiec go zrestartowalem po chwili bo myslalem ze cos sie stanie ale nie.. wiec go zrestartowalem i po wlaczeniu pojawily sie czerwone i niebieskie kropki na ekranie sprawdzalem ze w biosie dziala wszystko sprawnie bez kropek. Te „kropki” raz gdy wlacze komputer sa a raz ich nie ma.

Moja karta to nvidia gtx 760 nie podkrecana. Monitor mysle ze jest sprawny bo nigdzie indziej kropek nie mam. 
 

Czyscilem juz komputer wypinalem karte. 
Jeszcze jakby ktos mi pomogl z rozdzielczoscia bo nie chce miec 800x600 czy ile to tam jest tylko 1920x1080. Dotego gdy wchodze w menedzer urzadzen pisze ze karta zostala zatrzymana blad 43 czyli ze cos ze sterownikami chcialem obejrzec jakies poradniki itp Ale okazalo sie ze Control Panel Nvidia zniknal wraz z tymi wszystkimi bledami

3856215F-30B7-4917-B719-95C9FCF66195.jpeg

ECC7C3EF-E1F4-4C58-883E-6C095BD7B50B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rzymo napisał:

" karta zostala zatrzymana blad 43 czyli ze cos ze sterownikam" - niestety nie ze sterownikami, karta padła.

Bo jest tak ze gdy nie mam sterownikow zainstalowanych to tych kropek nie ma... ale gdy zainstaluje juz sie sterowniki to niestety juz sa i wszystko dziala w migajacym ekranie jak moja choinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zanieść do jakiegoś serwisu i niech sprawdzą co pada - sam rdzeń ,pamięć czy co innego .

Choć wg. mnie to nie ma sensu , ten GTX jest obecnie wart marne grosze , lepiej kup nowa kartę albo jakąś sensowną używkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...