Skocz do zawartości
Gość lws

RTX 5700XT czy RTX 2070S

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wybór padnie na RTX 2070S to który polecacie.
Msi gaming x trio msi gaming x zwykły, Gigabyte gaming 4 lata gwarancji lub Palit gamerock premium

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R3jn napisał:

Palit gamerock premium

Palit miał też stare modele oznaczone jako Super i teraz które są te ostanie S.

2 godziny temu, _nick_ napisał:

RTX2070 Super jest lepszy, ale to nie znaczy, że tak koniecznie warto do niego dopłacać. Wszystko zależy w jakie gry grasz i w jakiej rozdzielczości.

5700XT zniechęca mnie z powodu problemów o których czytam.

Procesor to i5 8600 rozdzielczość FHD i chcę wł skalowanie obrazu do 4K w grach które umożliwiają płynną rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki masz problem z odprowadzaniem ciepła z Ryzena 3600? Tego problemu nie mam nawet w moim 2600 na Fera 3.
Dlatego że 2600 ma inny proces technologiczny 12nm o ile dobrze się orientuje a problem z odprowadzaniem ciepła jest w 7nm:) proszę poczytać info

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodziła karta RX 5700 XT tuf to właśnie ją miałem w pc. Po tygodniu odesłałem i dopłaciłem do rtx 2070 super od MSI w wersji gaming z. RX dawał fajne osiągi ale też był gorący i głośny. W Pubg ponad 2.500 obrotów a warframe 3000 i 90 stopni. Rtx jest znacznie cichszy i chłodniejszy. Co do ryzen 3600 też mam problem z ciepłem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 5700XT odpada - mimo iż wydajnościowo jest blisko RTX 2070S .Z czerwonym miewają ludzie problemy i z tego też względu kombinowanie z tą kartą odpada.

RTX 2070S ciężko sobie radzi w 4K więc zastanawiam się również nad 2060S które to,obydwie bez problemu obsłużą 1440p.Póki co,ceny kart z początkiem Nowego Roku są zawyżone,poczekam na obniżkę,nie śpieszy mi się.

Jak ktoś chce coś dodać ciekawego to zapraszam i dziękuję za udział w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na RX 5700XT jest sporo tańszy i w moich testach wypadł bardzo dobrze a zielonym mówię goodbye.Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale,sorki ale nie zaglądam tu często.

5700XT to przez duże P-roblem.Kupiłem RTX2070S i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...