Skocz do zawartości
Kryllex

Jaką kupić płytę główną am4?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule!

Budżet: 365 zł, nie więcej!

Sklep: najlepiej x-kom lub allegro, najlepiej nowa.

 

Ta karta: GIGABYTE GTX 1070 G1 Gaming 8G będzie na nowej płycie i zależy mi też na wzmacniamy porcie pcie.

 

Wymagania: 4 sloty ram, jakieś rgb, nawet 1 kolorowe, żeby się chociaż świeciło.
Nie podkręcam niczego, wszystko na stock ( karta, procesor, ram )!

 

Zastanawiałem się na gigabyte b450 aorus elite lub MSI B450M BAZOOKA V2 ASRock AB350 Pro4.

Nie pisać, że lepiej uzbierać  i dołożyć do płyty, po prostu muszę mieć płytę na teraz...

 

I jak podajecie płytę to jakiś link, proszę i jakie ma temp. sekcja zasilania i czy opłaca się akurat tą kupić!

 

Przyjmę każdą propozycję!

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _nick_ napisał:

Z tych 3 to bazooka i w sumie w tym budżecie to najlepsza opcja.

może byś uzasadnił 

bo jakaś szałowa to ona nie jest

asrok b450m pro4 ma lepiej umieszczone złącza m2

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte B450 AORUS ELITE czy ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4? MAX. 390 zł - zmienił mi się trochę budżet!


Teraz mam straszny dylemat, która będzie lepsza do grania na stockowych ustawieniach i w której będzie chłodniejsza sekcja zasilania i lepsze audio?!

 

Przyjmę każde wasze propozycje, ale napiszcie też czemu opłaca się akurat kupić tą płytę!

Daje moje proponowane propozycje, możecie dać też swoje, ale budżet max. 390 zł - nie więcej!

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...