Skocz do zawartości
jts

Czy to się trzyma kupy?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Pierwszy posta na forum. Wcześniej tylko cichaczem się przyglądałem.

Dostalem zadanie bojowe złożyć PC. Ostatni raz robiłem to dobra dekadę temu (pierwszy raz w 92 roku), a że interesuje się tym średnio to wypadłem z obiegu.

Mam zatem prośbę - poskładalem sobei podzespoły - ale zanim radośnie kliknę w przycisk KUP TO chce prosić o odpowiedź na pytanie "czy to się trzyma kupy"? Glównie chodzi mi o geometrię (tzn czy RAM zmieści się pod wentylacją, etc) oraz o to jaki dysk do tej płyty będzie pasował (interesuje mnie M2,a el jak zacząłem czytać o rodzajach m2 to się pogubiłem. Ostatni dysk jaki montowałem to był moment kiedy wchodził standard SATA a wymierała szeroka szara taśma - wtedy jeszcze trzeba było ustawiać dysk w master-slave).

 

Podsumowując

1.Czy to się da złożyć do kupy

2. Jaki dysk do tego - model, złącze (link preferowany) (1GB)? Oprócz tego który juz na liście jest.

3. Czy zasilacz uciągnie (boję sie tego pytania bo przeglądam również cichaczem elektrodę - a tam pytanie o zasilacz to prosta droga do kłopotów)

Nie chce pisać, ze cena nie gra roli, (bo to nie prawda), ale prosze nie zwracajcie uwagi na ceny.

Wybrałem taką konfigurację

 

https://www.x-kom.pl/lista/ii1jl8r3i

Z gory dzięki za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_styczen_2020?page=0,15

Tu masz na głównej stronie proponowany zestaw podobny do Twojego.  Ewentualnie zmieniasz ram na 2x16 jeśli faktycznie tyle Ci potrzeba i ewentualnie GPU na 2080TI. Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...