Skocz do zawartości
Hazi35

wybór laptopa mobilnego 13,3 - 14

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wydajność, ostatni model wypada najgorzej. Druga sprawa model do końca nie jest nowy, posiada zaledwie 12 miesięcy gwarancji sprzedającego, nie producenta.

Dell posiada wydajniejszy procesor, za to Asus wyposażony jest w lepszą matrycę, większy dysk SSD oraz aluminiową obudowę. W codziennym użytkowaniu między procesorami nie odczujesz różnicy.

Osobiście kierowałbym się w stronę Asusa, ewentualnie.
Acer Swift 3 i5-1035G1/8GB/512/W10 IPS Żelazny
Lenovo IdeaPad S540-14 i5-10210U/8GB/256/Win10 MX250

Jeżeli chodzi o dotykowy model
Dell Inspiron 5491 i3-10110U/8GB/256/Win10 IPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz to nawet nie doczytałem że 12mcy sprzedawcy tylko więc całkiem odpada 3 opcja najbardziej widzi mi się ten asus bo ma też największą baterię tylko czy AMD jest energooszczędny jak intel to już nie wiem. Z tym asusem ciekawostką jest że tak potężna firma i jest on tylko w 1 sklepie w Polsce... o dellu 5491 doczytam jeszcze bo jego nie widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiłem rozeznanie na żywo w sklepach i opinie w necie więc stanęło na razie na 2 modelach może ktoś z Was je ma i podzieli się opinią.

1. https://allegro.pl/oferta/hp-envy-13-x360-4k-amd-ryzen-5-8-512ssd-nvme-vega8-8683550531

2. https://allegro.pl/oferta/laptop-asus-zenbook-flip-13-i3-8145u-8gb-512gb-w10-8690072163

w pierwszym przypadku jaśniejsza lepsza matryca i bardzo słaby czas pracy na baterii ponoć więcej modeli z AMD tak ma...

w drugim przypadku ciemna matryca za to dużo lepszy czas pracy

póki co innego sensownego małego lapka 13,3 nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...