Skocz do zawartości
kuba_n

monitor(y)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chcę wymienić moje 3 monitory na nowsze.
Obecnie pracują one w układzie jak na foto od lewej 24" (1920x1200) + 24" (1920x1200) + 24" (1920x1080)
nowe chcę zestawić podobnie ale w układzie 25" (1920x1200) + 27" (2560 x 1440) + 25" (1920x1200)
Jeden skrajny już mam IIYAMA XU2595WSU, drugi pójdzie pewnie taki sam bo nie ma zbyt dużego wyboru w 25" i proporcjach 16:10
muszą mieć VESE oraz cienkie ramki (2 warunki konieczne)

podpowiedzcie co wziąć na główną 27" QHD bo mam lekki mętlik
zastosowanie głównie biurowe, długa praca przed monitorami, głównie programowanie
gry na obecną chwilę nie, ale po wymianie monitorów chcę wymienić komputer i wtedy pewnie będę chciał odpalić coś nowego
fajnie jakby miał opcję PIP (ewentualnie dodatkowo BIP)
monitor też musi mieć funkcję auto dla źródła sygnału i przełączania się (podobno najwyższa seria Delli nie ma tego)
komputer obecnie to laptop dell precision 4700 monitory podpięte przez stację dokującą (zresztą z wymianą tego della mam jeszcze większą zagryzkę, dlatego na razie wymieniam tylko monitory)

budżet na tą 27'ke to tak +/- 2000pln
miałem już zamówionego ASUS'a VG27AQ (w jakiejś promocji za 2209pln), ale finalnie zakup nie został zrealizowany
w sumie to nie wiem czy warto pchać się w monitory gamingowe czy sobie odpuścić i kupić taką mocną biurówkę biznesową
czy może w ogóle wziąć coś tańszego

myślę nad Asus BE27AQLB, ale ten monitor już chwilę jest na rynku i nie wiem czy nie wziąć czegoś nowszego

podpowiedzcie bo nie wiem co robić
(koty nie będą wymieniane)

20191012_104228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja ze swojej strony mogę polecić della u2715h, korzystam z takich 2 w połączeniu ze stacją dokującą do precisiona 7510. Do prac biurowych sprawuje się świetnie. Jeśli to monitor głównie do pracy to na pewno gwarancja na 3 lata nbd będzie dużym plusem. Funkcji pip nie sprawdzałem czy jest ale automatyczne źródło wydaje mi że jest.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...