Skocz do zawartości
wish22

Pomoc przy wyborze klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany nabyciem klawiatury spc gear gk540/550. Czy mógłbym prosić o opinie użytkowników o tym sprzęcie? Zależy mi na komforcie użytkowania oraz czy warto dopłacać do modelu 550 z uwagi na dołączona podpórkę.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz raczej średniej wielkości dłonie podpórka w droższym modelu spełni swoją rolę i wtedy warto dopłacić do większej wygody.Przy dużych dłoniach jest to bardzo problematyczne dlatego warto by było przymierzyć się do takiej klawiatury z podpórką w jakimś stacjonarnym sklepie.Ja mam wielgachne dłonie i bez tego wiem że ta konkretna podpórka nie spełniła by swojej roli w moim przypadku bo zwyczajnie jest ona za wąska.Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz raczej średniej wielkości dłonie podpórka w droższym modelu spełni swoją rolę i wtedy warto dopłacić do większej wygody.Przy dużych dłoniach jest to bardzo problematyczne dlatego warto by było przymierzyć się do takiej klawiatury z podpórką w jakimś stacjonarnym sklepie.Ja mam wielgachne dłonie i bez tego wiem że ta konkretna podpórka nie spełniła by swojej roli w moim przypadku bo zwyczajnie jest ona za wąska.Pozdrawiam.
Dzięki wielkie za opinie. Należę właśnie do grona ludzi z dużymi dłońmi (wzrost 194cm), także Twoja wypowiedź jest naprawdę bardzo pomocna. A jak ogólny komfort użytkowania?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy to pomoże niestety bo ja tylko sporadycznie miałem okazję na niej poklikać(przepraszam jeśli odniosłeś inne wrażenie) przy jakichś dłuższych sesjach.Jednak to wystarczy by stwierdzić że podstawowa ergonomia tej klawiatury ,czyli bez podpórki,jest jak najbardziej spoko.Akurat ja mam bardzo czułem nadgarstki pod tym względem więc jestem na to uczulony.Natomiast podkładka nie spełniła swojej roli w moim przypadku.W optymalnym dla mnie ułożeniu dłoni moje nie mieściły się wygodnie na podpórce tylko schodziły na podkładkę.Dla mnie takie ułożenie dłoni jest niekomfortowe kiedy dłonie cały czas szukają optymalnego oparcia było nie do przyjęcia.Szczęśliwe jest ona demontowalna więc mogłem z niej skorzystać tak jak preferuję na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...