Skocz do zawartości
Kryllex

Spadek wydajności w grach!

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Devil napisał:

Coś jednak zamula. Po za tym spadki o 20 klatek na GTX 1070 i Ryzenie co jednam mimo wszystko ma wolniejszy pojedynczy wątek to nie jest powód do obaw. GTA 5 to wymagająca gra. EOT.

Wpisz na yt te same podzespoły co moje, wyniki powinny być wyższe niż tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś powoduje throttling CPU lub GPU lub to jakaś inna przypadłość.  Nic się nie dzieje bez przyczyny. Dla mnie te spadki ? Serio ? Są nornalne ie nie widzę tu problemu. WIĘC>>>> EOT<<<<<

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Devil napisał:

Coś powoduje throttling CPU lub GPU lub to jakaś inna przypadłość.  Nic się nie dzieje bez przyczyny. Dla mnie te spadki ? Serio ? Są nornalne ie nie widzę tu problemu. WIĘC>>>> EOT<<<<<

OMG, nie kumacie o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Devil napisał:

Coś powoduje throttling CPU lub GPU lub to jakaś inna przypadłość.  Nic się nie dzieje bez przyczyny. Dla mnie te spadki ? Serio ? Są nornalne ie nie widzę tu problemu. WIĘC>>>> EOT<<<<<

80 stałych powinno być max 70 a tu 60 stałych coś musi być nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Devil napisał:

Coś powoduje throttling CPU lub GPU lub to jakaś inna przypadłość.  Nic się nie dzieje bez przyczyny. Dla mnie te spadki ? Serio ? Są nornalne ie nie widzę tu problemu. WIĘC>>>> EOT<<<<<

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kryllex napisał:

w cs:go na najwyższych ustawieniach ( b.wysokich, ultra ) z tym x8 i x16 1080p 250 fps stalych, a podczas grania itd, 280-290 i nie spadają nagle do 200...

w teście który podesłałem masz spadki do 45 klatek na 1600x w gta5,twój ma 3.6ghz

ryzeny 1000 w grach są bardzo nierówne,popatrz na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Novice napisał:

w teście który podesłałem masz spadki do 45 klatek na 1600x w gta5,twój ma 3.6ghz

ryzeny 1000 w grach są bardzo nierówne,popatrz na testy

Ale oprócz tego ścina co jakiś czas, to chyba nie jest normą na takim zestawie?

Nie przesadzajmy, że muszę mieć na takich śmiesznych ustawieniach ryzena 5 3600 i rtx 2080 ti, ludzie...

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Devil napisał:

Więc pozostaje sprawdzić  na tym zasilaczu. Coś  powoduje spadek wydajności i brak mocy.   Sprawdzaj wszystko pokoleki. Dobrze by jest odpalić też Linuxa i odpalić jakś grę Piszę serio..

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na wszelki wypadek poproszę zwrot pieniędzy za ramy 379 zł i kupię nowe, tylko jakie?

( x-kom u mnie wymienia, zwraca gotówkę ) bo już robiłem tak.

Zasilacz skombinuje.

Edytowane przez Kryllex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce po prostu wykluczyć ew. problemy ze sterownikami i softwarowe pod WIndowsem. WIęc dobrze jest postawić w ostateczności  Linuxa. Nie jest to specjalnie trudne raczej i gry też idzie odpalić różne. Jak tam będą spadki to wiadomo GPU do serwisu.  Wątpię by to były pamięci. To raczej by sypało BSODAMI. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis i sprawdzanie na innym dysku.  Wyjdzie Ci to bardziej opłacalne. Jest to jedyna opcja jak się nie ma znajomuch co mają odpowiednie podzespoły.  Dlatego jak kupuje laptopa. Serio.. I jeszcze jakiś gość w temacie moim się pyta czemu nie PC... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SSD - do 100 zł jest A-Data SU650 czy Silicon Power A55 / S55 / S56 czy PNY CS900 , za 109 zł jest Crucial BX500 120GB a za 119 zł jest Patriot Burst 120 GB , ceny z x-kom , może gdzie indziej będzie taniej - w morele BX500 jest za 99 zł .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...