Skocz do zawartości
Jabar83

Laptop Gamingowy do 7000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę lupić laptopa z jaknajbardziej opłacalnym układem w tej cenie.  Liczę na wysoką  wydajność, matryca 120 hz jest zbędna bo i tak laptka podłacze do TV w sigu czyli Samsunga. Najważniejsze co mi zależy to na ciszy i jak najmniejszym throttlingu. W obecnym Asusie to występuje czasem i jest irytujące.  Wiem że można zmniejszyć napięcia (tak ? ). Wiadomo 7000 zł to też nie jest nie wiadomo co, ale dobrze jakbym zagrał w coś w 4K na tym lub w 2,5K w takie tytuły jak Resident Evil 3  czy death stranding który ma się  pojawić  niedługo.  Nie zależy mi też na jakiś  bajerach. W ogóle nie musie to być gamingowy laptop tylko z dobrym prockiem i chłodzeniem i przystępnym GPU.  Laptop cały czas będzie podłączony do TV jak wspomniałem. Osobna klawiatura i myszka więc wiadomo .Ma mi to zastąpić PC ogólnie. :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale muszę zadać to pytanie :p a dlaczego nie PC ? Za tą cenę dostaniesz sprzęt który da radę 4k i magicznym 60+ fps'om.... Wracając do laptopa jak sam zauważyłeś 7k to nie jest niewiadomo co jest jeśli mówimy oczywiście o laptopie za te pieniądze ... Mimo wszystko w laptopach za okolo 6 tysięcy znaleźć można rtx 2060 szybka pamięć ram 16 GB i 6 rdzeniowy procesor o przyzwoitych zegarach, problemem będzie odprowadzanie ciepła, sprzęt o takiej mocy potrzebuje naprawdę wydajnego układu chłodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce PC po prostu. Bo mam 2 mieszkania to raz, a dwa wolę mobilność. No i trzy to że  wyrosłem z PC. Głównnie mieszkam w jednym miejscu ale zdarza mi się robić wypady tygodniowe w innym domu.  Więc tyko laptop. Mam matę chłodzącą  i ta coś daję.    Ew moge do 8K dociągnąć.  Nie zależy mi na ledach i bajerach. Nawet ten brak ciszy zniosę lub użyję słuchawek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w Twoim przypadku poleciłbym dwa modele: 

https://www.x-kom.pl/p/540241-notebook-laptop-156-asus-rog-zephyrus-m-i7-9750h-16gb-512960-black.html

https://www.x-kom.pl/p/509327-notebook-laptop-156-asus-rog-strix-g-i7-9750h-16gb-512.html

Obie propozycje są do siebie zbliżone, ale wykonanie i wydajność w tej cenie będzie najlepsza. Wspomniałeś o mobilności, sprzęty ważą około 2-2,5 kg do tego są na prawdę dobrze wykonane. Asusy to jedne z chłodniejszych laptopów dzięki czemu zyskasz na żywotności sprzętu. Osobiście korzystałem z obu w/w i szczerze polecam. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...