Jump to content
Jabar83

Laptop Gamingowy do 7000 zł

Recommended Posts

Witam. Chcę lupić laptopa z jaknajbardziej opłacalnym układem w tej cenie.  Liczę na wysoką  wydajność, matryca 120 hz jest zbędna bo i tak laptka podłacze do TV w sigu czyli Samsunga. Najważniejsze co mi zależy to na ciszy i jak najmniejszym throttlingu. W obecnym Asusie to występuje czasem i jest irytujące.  Wiem że można zmniejszyć napięcia (tak ? ). Wiadomo 7000 zł to też nie jest nie wiadomo co, ale dobrze jakbym zagrał w coś w 4K na tym lub w 2,5K w takie tytuły jak Resident Evil 3  czy death stranding który ma się  pojawić  niedługo.  Nie zależy mi też na jakiś  bajerach. W ogóle nie musie to być gamingowy laptop tylko z dobrym prockiem i chłodzeniem i przystępnym GPU.  Laptop cały czas będzie podłączony do TV jak wspomniałem. Osobna klawiatura i myszka więc wiadomo .Ma mi to zastąpić PC ogólnie. :)

Edited by Devil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz ale muszę zadać to pytanie :p a dlaczego nie PC ? Za tą cenę dostaniesz sprzęt który da radę 4k i magicznym 60+ fps'om.... Wracając do laptopa jak sam zauważyłeś 7k to nie jest niewiadomo co jest jeśli mówimy oczywiście o laptopie za te pieniądze ... Mimo wszystko w laptopach za okolo 6 tysięcy znaleźć można rtx 2060 szybka pamięć ram 16 GB i 6 rdzeniowy procesor o przyzwoitych zegarach, problemem będzie odprowadzanie ciepła, sprzęt o takiej mocy potrzebuje naprawdę wydajnego układu chłodzenia 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce PC po prostu. Bo mam 2 mieszkania to raz, a dwa wolę mobilność. No i trzy to że  wyrosłem z PC. Głównnie mieszkam w jednym miejscu ale zdarza mi się robić wypady tygodniowe w innym domu.  Więc tyko laptop. Mam matę chłodzącą  i ta coś daję.    Ew moge do 8K dociągnąć.  Nie zależy mi na ledach i bajerach. Nawet ten brak ciszy zniosę lub użyję słuchawek. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, w Twoim przypadku poleciłbym dwa modele: 

https://www.x-kom.pl/p/540241-notebook-laptop-156-asus-rog-zephyrus-m-i7-9750h-16gb-512960-black.html

https://www.x-kom.pl/p/509327-notebook-laptop-156-asus-rog-strix-g-i7-9750h-16gb-512.html

Obie propozycje są do siebie zbliżone, ale wykonanie i wydajność w tej cenie będzie najlepsza. Wspomniałeś o mobilności, sprzęty ważą około 2-2,5 kg do tego są na prawdę dobrze wykonane. Asusy to jedne z chłodniejszych laptopów dzięki czemu zyskasz na żywotności sprzętu. Osobiście korzystałem z obu w/w i szczerze polecam. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.