Jump to content
Sign in to follow this  
goral2099

Brak dźwięku w grach na słuchawkach BT.

Recommended Posts

Witam, właśnie odkryłem problem z dźwiękiem w swoim komputerze. Mianowicie gdy tylko włączę jakąś grę, dźwięk znika. Gdy opuszczam grę, dźwięk powraca. Problem nie występuje na głośnikach, tylko na słuchawkach BT. Myszkowałem trochę po ustawieniach BT i dźwięku w Win 10, ale nie znalazłem nic, co mogłoby naprowadzić mnie na źródło problemu. Gry odpalam przez Galaxy i nie ważne, czy gra jest ze Steama, czy np z Origin. Gdy tylko gra przechodzi na pełny ekran nastaje cisza, która trwa dopóki nie wyjdę na pulpit. Jakieś pomysły?

 

Dobra, problem rozwiązany - wszystko gra. Dosłownie i w przenośni. Mój zestaw słuchawkowy był widoczny w systemie i jako słuchawki i jako headset (z mikrofonem). Gdy jako urządzenie wyjścia i wyjścia wybrany był headset, wszystko działało, tylko jakość dźwięku była bardzo zła. Natomiast jeżeli jako urządzenie wyjścia były wybrane słuchawki, a jako urządzenie wejścia dowolne urządzenie dostępne w systemie - nie było dźwięku w grach. Trzeba było w ogóle wyłączyć headset ( i w urządzeniach wejścia i wyjścia) aby słuchawki zaczęły wydawać dźwięki w grach.

Do wywalenia.

Edited by goral2099

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.