Skocz do zawartości
stoleckijacek

Wybór routera WiFi Xiaomi MI 4A

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, barwniak napisał:

Jak przez dom rozumiesz mieszkanie do 50 m kwadratowych to będzie ok.  Ale jak przez to rozumiesz budynek dwie kondygnacje 200 m kwadratowych to zapomnij.

Jesteś pewny? 

Mam obecnie i używam router Xiaomi MI3. Sygnał z pierwszego piętra jest dostępny w większości piętrowego domu o wielkości 250m2.

Do najdalszego punktu domu w którym jest sygnał i w miarę możliwości można komfortowo korzystać z neta, ma 3 ceglane ściany oraz 40cm betonowy zbrojony strop. Więc miałem nadzieję że nowszy będzie lepszy. Główną przyczyną dla której szukam nowego sprzętu jest doposażenie go w gigabitowe porty. 

A co możesz innego zaproponować, coś co sobie poradzi z takimi przeszkodami? TP-Link Archer C7 przykładowo poległ z miejsca, oferując zasięg o połowę mniejszy niż MI3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, stoleckijacek napisał:

Jesteś pewny? 

Mam obecnie i używam router Xiaomi MI3. Sygnał z pierwszego piętra jest dostępny w większości piętrowego domu o wielkości 250m2.

Do najdalszego punktu domu w którym jest sygnał i w miarę możliwości można komfortowo korzystać z neta, ma 3 ceglane ściany oraz 40cm betonowy zbrojony strop. Więc miałem nadzieję że nowszy będzie lepszy. Główną przyczyną dla której szukam nowego sprzętu jest doposażenie go w gigabitowe porty. 

A co możesz innego zaproponować, coś co sobie poradzi z takimi przeszkodami? TP-Link Archer C7 przykładowo poległ z miejsca, oferując zasięg o połowę mniejszy niż MI3/

C2300

Edytowane przez barwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobić (jak chce się mieć super wifi) Ubi nano z 2 szt. jak duża chata i bedziesz miał spokój. Kłopot polega na tym, że trzeba skretke poprzeciagać. U mnie mam taki jeden pokój "bunkier" nic nie przebije pomoglo dopiero zamontowanie wlasnie takiego apka. W calym domu mam takie 4 (2 na kondygnacje) sygnał stabilny w 5ce leci full 250 mbita. Niestety to jednak duzy wydatek ale wart kazdej zlotówki wydanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...