Skocz do zawartości
Lolek007

Problem z Logitech G HUB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem ostatnio myszkę Logitech g703 . Myszka działa ale nie jestem wstanie zainstalować oprogramowania. Mam windows 10 pobieram instalke ze strony logietch naciskam instaluj wypakowuje pliki po czym po naciśnięciu zainstaluj i uruchom następuje FREEZ całego kompa po kilku sekundach muszę go wyłączyć przytrzymując przycisk zasilania bo nawet reset nie działa. Próbowałem już usuwać myszkę z menedżera sprzętu i podłączać z powrotem a w czasie instalacji sterow tez jest freez. Nie wiem co już robić .


EDIT
Znalazłem rozwiązanie wiec może komuś się przyda z problemem walczyłem od kilku dni . Kopia postów z forum cyt:" 

I know I'm a month late, but I just wanted to follow up that I've been experiencing this same issue lately.

I can easily reproduce a full system freeze by opening up the G Hub program and trying to update it. I tried to uninstall/reinstall it, but the issue persists. So, for now, I've just left it uninstalled and I'll use my mouse in stock.

level 2
zouhanne
1 point
·
2 months ago
Not sure if you ever got to the bottom of this but if this was a new build, it might be because you have an optical disc drive connected to an ASMedia ASM1061 SATA controller. If that's the case, switch it to a SATA port controlled by the onboard Intel/AMD chipset. " 
Tłumaczenie z googla

Wiem, że jestem spóźniony o miesiąc, ale chciałem tylko powiedzieć, że ostatnio mam ten sam problem.

Mogę z łatwością odtworzyć pełne zawieszenie systemu, otwierając program G Hub i próbując go zaktualizować. Próbowałem odinstalować / zainstalować ponownie, ale problem nadal występuje. Więc na razie zostawiłem go odinstalowanego i będę używać myszy w magazynie.
poziom 2
zouhanne
1 punkt
·
2 miesiące temu
Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek doszedłeś do sedna tego problemu, ale jeśli była to nowa wersja, może to być spowodowane tym, że masz napęd optyczny podłączony do kontrolera SATA ASMedia ASM1061. W takim przypadku przełącz go na port SATA kontrolowany przez wbudowany mikroukład Intel / AMD.
I rzeczywiście przełączyłem napęd na inny port SATA i od razu zainstalowało poprawnie i wykryło myszkę.
Pozdrawiam :)

Edytowane przez Lolek007
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dokładnie to samo. Po aktualizacji ghub zawiesił komputer. Dodam że 2tyg temu robiłem przadek z kablami w obudowie. Płyta p8z77 v pro. Corei7 3770k 16g ramu cdrom i 3 iine dyski. Gtx1060. 8 latek ale cyberpunka pociągnie. Faktycznie podpiąłem cdrom pod asmedia. Po odłączeniu zadziałało jak trzeba. Po weryfikacji w instrukcji płyty s wyraźnie napisali ze, asmedia jest tylko dla dysków a nie urządzeń atapi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uratowaliście mi słuchawki Logitech G930. Bez tego nie mogłem zainstalować softu a bez niego nie działa dźwięk przestrzenny i nie mogłem sprawdzić jaki poziom naładowania ma bateria w tych słuchawkach.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...