Skocz do zawartości
helmans

Klawiatura do gier/pisania ~500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

bardzo proszę o pomoc w doborze klawiatury. Zależy mi przede wszystkim aby była dość cicha, miała blok numeryczny, przyciski multimedialne (przede wszystkim do kontrolowania głośności) i podświetlenie. Przeznaczenie: do gier i do pisania (dlatego zależy mi żeby była w miarę cicha). Cena do 500 zł. 

Celuje w SteelSeries Apex 5, ale jak macie jakieś inne propozycję to chętnie obczaję. Od zawsze miałem Logitecha i byłem w sumie zadowolony. 

Pozdro! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź Logitech G910, widziałem że już można za 400zł kupić. Tylko zwracaj uwagę na to, czy jest QWERTY, potrafią w tej samej cenie sprzedawać QWERTZ oraz AZERTY. Ja mam swoją od premiery właściwie i jestem bardzo zadowolony - bardzo cicha (Mam wrażenie, że cichsza niż membranówki), fajnie się pisze, RGB mam sterowane z leciwego Azorusa (chyba z niego, teraz klawę mam oddaloną o 350km to nie sprawdzę) ale standardowy program logitecha też ogarnia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Drunk_ZoZol napisał:

Znajdź Logitech G910, widziałem że już można za 400zł kupić. Tylko zwracaj uwagę na to, czy jest QWERTY, potrafią w tej samej cenie sprzedawać QWERTZ oraz AZERTY. Ja mam swoją od premiery właściwie i jestem bardzo zadowolony - bardzo cicha (Mam wrażenie, że cichsza niż membranówki), fajnie się pisze, RGB mam sterowane z leciwego Azorusa (chyba z niego, teraz klawę mam oddaloną o 350km to nie sprawdzę) ale standardowy program logitecha też ogarnia ;) 

O! Dzięki! :D Faktycznie ok 400 zł, więc luz! :D Powiedz mi tylko, czy tę podkładkę pod nadgarstki da się odczepić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to co kupisz jest nowe, ja w pudełku miałem dwie nakładki pod nadgarstki - krótka jest bardzo ok, bo zasłania cały stelaż (popatrz na zdjęcia) a długa jest po prostu długa ;) Ja działam na krótkiej i jest ok. Bez nakładek wbija się stelaż w dłoń podczas grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...